24 | 03 | 2019
Головна Нові надходження книг Хімія і методи дослідження сировини та матеріалів
Останні виставки
Останні новини
Хімія і методи дослідження сировини та матеріалів PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 19 липня 2011, 13:07
Хімія і методи дослідження сировини та матеріалів

   Хімія і методи дослідження сировини та матеріалів : навч. посіб. / О.Д. Іващенко, Ю.Б. Нікозять, В.І. Дмитренко та ін. — К. : Знання, 2011. — 606 с — (Вища освіта XXI століття).
   ISBN 978-966-346-854-9 (серія)
   ISBN 978-966-346-886-0
   Висвітлено найважливіші питання курсу загальної, аналітичної, органічної, фізичної та колоїдної хімії, а також хімічні й фізико-хімічні методи дослідження. При підготовці посібника враховано вимоги кредитно-модульної системи організації навчального процесу. Високий науковий рівень видання вдало поєднується із лаконічною і доступною формою подання матеріалу, використанням ілюстрацій, довідкових матеріалів. До кожного модуля додаються запитання для контролю засвоєних знань. Наведений теоретичний матеріал допоможе студентам сформувати необхідні навички дослідження хімічних і фізико-хімічних властивостей дисперсних систем, високомолекулярних сполук, товарів, проведення експертизи та контролю якості продуктів.
   Розраховано на студентів, які навчаються за спеціальностями "Товарознавство і торговельне підприємництво", "Товарознавство та експертиза в митній справі", а також на викладачів ВНЗ.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 липня 2011, 13:07
 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Эффективный менеджер гостиницы
Мировая политическая мысль от античности до современности
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки