21 | 03 | 2019
Головна Нові надходження книг Маркетинг у банку
Останні виставки
Останні новини
Маркетинг у банку PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 21 січня 2011, 16:30
Image

   Маркетинг у банку: навч. метод, посіб. для самост. вивч. дисц. / Нікітін А. В., Іванова Т. Г., Брітченко I. Г., Моиот О. М. — К.: КНЕУ, 2010. — 474, [6] с.

   ISBN 978-966-483-359-9

   Навчально-методичний посібник для самостійного вивчення дисципліни «Маркетинг у банку» підготовлений для студентів, що навчаються за бакалаврським планом і вивчають дану дисципліну як вибіркову. Видання доповнює навчальний посібник з дисципліни «Маркетинг у банку» (колектив авторів за редакцією А. В. Нікітіна. виданий КНЕУ 2006 р.) з урахуванням особливостей компетенція майбутніх фахівців зі спеціальності «Маркетинг».

   У навчально-методичному посібнику розглянуті теоретичні та практичні аспекти курсу, містяться питання для самоконтролю, практичні завдання, термінологічний слов­ник до тем курсу, матеріали тренінгу та рекомендована література. Значна увага приділена особливостям застосування інструментів маркетингу в установах банків з урахуванням специфіки банківського законодавства в Україні.

   Для студентів економічних вузів, аспірантів, викладачів, практичних праців­ників маркетингової та банківської сфери, а також усіх, хто цікавиться практичними аспектами застосування маркетингу в установах банків.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 січня 2011, 16:31
 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Аудиотренинг Брайан Трейси «21 способ стать выдающимся менеджером»
Державне регулювання курортно-рекреаційної сфери
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки