24 | 02 | 2020
Головна Нові надходження книг Управлінське документування
Останні виставки
Останні новини
Управлінське документування PDF Друк e-mail
Середа, 15 листопада 2017, 09:53

Управлінське документування

Палеха Ю.І., Безкровний М.Ф., Кропивка М.Ф., Іщенко Т.Д. Управлінське документування: підручник / за загальною редакцією проф. Палехи Ю. І. — К.: Видавництво Ліра-К- 2015 — 368 с. - (Серія: "Діловодство в інформаційно-консультаційній діяльності").

ISBN 978-966-2609-67-7

У підручнику комплексно висвітлено питання документаційного забезпечення сучасного управління з урахуванням вимог нових законів, інструкцій та стандартів, новітніх тенденцій розвитку діловодства, яке подано як результат розвитку і самовдосконалення цілісної комунікативної системи, як вияв потреби об'єкта управління у вищому рівні впорядкування, як культура операційної управлінської технології.

Наведено розгорнуті характеристики основних нормативних положень щодо створення документів, велика увага приділена систематизації документації. Підручник допоможе студентам при вивченні дисциплін «Діловодство», «Документаційне забезпечення управління» та «Керування документацією». Практичні завдання і тести дозволять проконтролювати ступінь засвоєння знань.

Розрахований на фахівців, керівників організацій, працівників діловодних служб, викладачів і слухачів системи підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів та всіх, хто прагне до високої культури роботи з документами.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебный курс (ЭУК) «ОЦЕНКА СТОИМОСТИ НЕДВИЖИМОСТИ»
International marketing strategy: Analysis, Development and Implementation
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки