24 | 01 | 2022
Науковцям
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність
Головна Про бібліотеку Інформація про електронну бібліотеку

Останні виставки
Останні новини
Електронна бібліотека PDF Друк e-mail

Електронна бібліотека (ЕБ) університету започаткована в 2001 році. Фонд електронної бібліотеки налічує понад 43093 повнотекстових  документівта електронних змістів.

Фонд ЕБ формується за рахунок сканування та обробки друкованих документів, обробки електронних матеріалів видавничо-поліграфічного відділу університету (навчально-методичні комплекси, методичні рекомендації, тексти і курси лекцій, книги викладачів), обробки матеріалів мережі Інтернет. До уваги беруться матеріали, яких недостатньо в друкованому вигляді у бібліотеці університету або вони відсутні взагалі, а також матеріали для кредитно-модульної системи та дистанційного навчання.

alt

alt

Крім виготовлення повнотекстових документів, для зручності читачів, розпочато сканування змісту книг, що дозволяє не виходячи з електронного читального залу чи комп’ютерної аудиторії, не лише знайти в електронному каталозі потрібну книгу, але й ознайомитися з її змістом.

Доступ до повнотекстових документів ЕБ здійснюється через електронний каталог з WEB-сайту бібліотеки: http://catalog.puet.edu.ua/opacunicode

Останнє оновлення на Вівторок, 15 червня 2021, 14:54
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Ресторанный практикум ГОСТИ НАВСЕГДА. Ч2
Сучасна теорія грошей
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки