23 | 03 | 2019
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарійURAN

Головна Моя рідна Полтавщина Полтавщина в літературних джерелах
Останні виставки
Останні новини
Полтавщина в літературних джерелах
Решетилівщина-мій рідний край PDF Друк e-mail
Середа, 20 червня 2018, 07:17

Решетилівщина-мій рідний край

reshetilivkaРешетилівщина – мій рідний край : історико-краєзнавчі нариси / І. В. Козюра, І. О. Гмиря, Ю. М. Кісіль та ін. ; за заг. ред. І. В. Козюри. – Полтава : ТОВ «АСМІ», 2017. – 198 с. : іл., портр.

Книга містить історико - краєзнавчі матеріали про Решетилівщину: її найдавніше і ближче минуле, розповіді про відомих людей краю, про побут і звичаї населення, славні традиції, здобутки і втрати на непростому історичному шляху. Авторами розділів цього видання є полтавські дослідники В. І. Гайдар, І. О. Гмиря, Ю. М. Кісіль, В. М. Козюра, І. В. Козюра, Г. В. Кошкалда, Р. М. Рейда, Н. О. Ширшова, М. В. Яресько. Книга послугує краєзнавчим посібником для учнів, студентів, викладачів краєзнавства, а також стане в нагоді широкому загалу читачів, яких цікавить минуле й сучасне рідного краю.

 
Полтава - місто, в якому хочеться жити PDF Друк e-mail
П'ятниця, 18 травня 2018, 14:40

3Полтава - місто, в якому хочеться жити = Poltava is the city you want to live : інформ.-презентац. путівник / авт.- упоряд. В. В. Павлов; пер. на англ. Антоніни Маєвської.– Полтава : Говоров С. В., 2016.– 95, [1] с. : іл

Інформаційно-презентаційний путівник «Полтава – місто, в якому хочеться жити» стане Вам в нагоді під час знайомства з містом Полтава. Окрім історичної ретроспективи розвитку стародавнього міста на річці Ворсклі,путівник містить інформацію про видатних полтавців, мережу закладів культури, освіти, спорту, туристичної інфраструктури, зокрема, закладів тимчасового проживання тощо. Путівник має численні ілюстрації, карти, довідковий матеріал, що робить знайомство з Полтавою зручним і змістовним. Путівник, розрахований на широке коло читачів.

 
Прости за все PDF Друк e-mail
Понеділок, 26 березня 2018, 11:23

putrya book

Віценя Л.М. Прости за все... Одинадцять сходинок у вічність: Художньо - документальна повість.- Полтава: Дивосвіт, 2016.- Вид. 2 -е переробл. і доповн.- 240 с

Це художньо - документальна повість про велику мужність маленької дівчинки, яка боролася з важкою недугою. Лише 11 років життєвого шляху судилося Сашенці Путрі. Однак, навіть за цю коротку земну мить юна полтавка стала сонячним зайчиком, життєдайним промінчиком надії не лише для рідних та знайомих, але й для дітей та дорослих у багатьох країнах світу, які дізналися про неї під час відвідання численних виставок її творів. Часточку своєї світлої і доброї душі вона вклала у кожну із створених 2279 робіт: 46 альбомів з малюнками, шаржами і віршами, чеканку, пірографію, вироби з намистин, пластиліну та м'які іграшки. Дитина щиро любила все, що їй було даровано, палко сприймала усі свої маленькі радощі і по - дорослому розуміла, що треба спішити....

 
Реєстри Полтавського полку 1654 р. PDF Друк e-mail
Понеділок, 29 січня 2018, 14:42

Реєстри Полтавського полку 1654 р.

histoueУ книзі опубліковано нещодавно ідентифіковану пам'ятку козацької доби - оригінал реєстрів Полтавського полку 1654 р. Це одне з небагатьох джерел, що засвідчує персональний склад одного з регіментів гетьмана Богдана Хмельницького. Документ, окрім генеалогічної інформації подає нові факти з історії присяги 1654. У додатках розміщено список старшини Полтавського полку за його понад 150-ти річний час існування.

 
Гортаючи сторінки історії Полтавщини PDF Друк e-mail
П'ятниця, 26 січня 2018, 15:51

Гортаючи сторінки історії Полтавщини

poltavaЦе історико - краєзнавче видання, яке вийшло у полтавському видавництві «Дивосвіт». Автори: Ганна Грибан – член Національної спілки краєзнавців, лауреат обласної літературно-мистецької премії імені Панаса Мирного та міської премії імені Володимира Короленка, засновник і директор видавництва «Дивосвіт» і Володимир Халимон – «Почесний краєзнавець України», Відмінник енергетики України, палкий шанувальник історії, особливо історії рідного краю.

Гортаючи сторінки книги, читач знайомиться не лише з сивою давниною нашого регіону, а й з його бурхливим сьогоденням, дізнається про виданих полтавців, відкриє для себе низку цікавих фактів загального краєзнавчого характеру. Автори не зосереджуються лише на місцевих подіях, їх цікавить минувшина України в широкому історичному контексті. Видання має не тільки пізнавальне значення, але й виховує патріотичні почуття.

Книга адресована широкому колу читачів.

 
« ПочатокПопередня1234НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 4
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебник «Информационные системы и технологии в экономике и управлении»
Инженерно-психологическое и эргономическое проектирование
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки