20 | 03 | 2018
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарійURAN

Facebook.com
Головна Нові надходження до електронної бібліотеки

Останні виставки
Останні новини
Електронні змісти книг
Базы данных. В 2-х кн. Книга 1. Локальные базы данных PDF Друк e-mail
Середа, 06 грудня 2017, 11:21

Базы данных. В 2-х кн. Книга 1. Локальные базы данных

Агальцов В. П.

Базы данных. В 2-х кн. Книга 1. Локальные базы данных: учебник. — М.: ИД «ФОРУМ»: ИНФРА-М, 2009. — 352 с: ил. — (Высшее образование).

ISBN 978-5-8199-0377-3 (ИД «ФОРУМ»)

ISBN 978-5-16-003447-8 (ИНФРА-М)

В предлагаемом учебнике рассмотрена проблема создания приложения локальной базы данных. Начиная с изучения теоретических основ построения базы данных, которые органично переходят в этапы проектирования, студент подходит к изучению практических приемов реализации базы данных в среде DELPHI 7.

Учебный материал изложен в наиболее удобной и логичной для изучения последовательности. Плавный переход от одной главы к другой главе позволяет проектировать базу данных с постепенным ее усложнением за счет добавления новых функций и возможностей. Каждая глава снабжена большим количеством примеров и контрольными вопросами для самоподготовки.

Учебник предназначен для студентов высших учебных заведений, обучающихся по направлению 230100 «Информатика и вычислительная техника», а также может быть рекомендован для студентов средних специальных учебных заведений соответствующих специальностей.

 
Інтелектуальні системи PDF Друк e-mail
Середа, 06 грудня 2017, 11:10

Інтелектуальні системи

Литвин В.В., Пасічник В.В., Яцишин Ю.В.

Інтелектуальні системи: Підручник - Львів: "Новий Світ-2000", 2017. - 406 с

ISBN 978-966-418-086-0

У підручнику розглядаються основні поняття, методи та моделі побудови інтелектуальних систем. Особливістю викладення є практична спрямованість: оволодіння поданим матеріалом достатнє для самостійного розроблення інтелектуальних систем.

Окрім розділів: фундаментальні проблеми інтелектуальних систем, моделі та методи функціонування інтелектуальних систем, подання знань та доведень, онтологія та онтологічні системи», інтелектуальні агенти та мультиагентні системи, машинне навчання та нейронні мережі, які традиційно належать до курсу з інтелектуальних систем, що є продовженням курсу «Системи штучного інтелекту», розглянуто сучасні теоретичні та практичні аспекти інженерії знань, а також прикладне використання інтелектуальних систем. Підручник створений з урахуванням досвіду, набутого під час опрацювання подібних вітчизняних та іноземних видань.

Рекомендований для бакалаврів, які навчаються за напрямом «Комп'ютерні науки», та магістрів, що освоюють спеціальності, які базуються на такому бакалавраті. Підручник буде корисний також усім, хто цікавиться питаннями розроблення інтелектуальних систем.

 
Методи та засоби інженерії даних та знань PDF Друк e-mail
Середа, 06 грудня 2017, 11:02

Методи та засоби інженерії даних та знань

Литвин В. В.

Методи та засоби інженерії даних та знань: Навч. посіб. -Львів: "Магнолія 2006", 2012.-241 с

ISBN 978-617-574-044-6 "Магнолія 2006"

Викладено основні методи інженерії даних та знань, особливу увагу звернуто на технології видобування, нагромадження, структуризації, формування, опрацювання даних та знань. Висвітлено особливості технологій інженерії даних та знань, їх теоретичні та прикладні аспекти. Розглянуто моделі онтологічних систем та методику розроблення онтологій. Детально описано побудову онтології за допомогою програмного засобу Protege. Розглянуто методи машинного навчання, які використовуються під час інженерії даних та знань.

Навчальний посібник призначений для студентів, що навчаються за напрямами підготовки „Комп'ютерні науки", „Системний аналіз", для магістрів спеціальностей, які базуються на цих напрямах підготовки, а також для магістрів спеціальності "Консолідована інформація".

 
Сучасне діловодство в Україні. Практичні поради PDF Друк e-mail
Середа, 15 листопада 2017, 11:12

Сучасне діловодство в Україні. Практичні поради

Сучасне діловодство в Україні. Практичні поради. [текст] практичний посібник. / Н. В. Кузьменко, К. М. Ільченко, Т. А. Свиридов, С. С. Бровкова - К. : «Центр учбової літератури», 2016. - 260 с.

ISBN 978-611-01-0840-9

Посібник розкриває функції сучасного вітчизняного діловодства. При цьому він стане у нагоді для осіб, що ведуть або збираються започаткувати свій власний бізнес, не мають розвиненого і спеціалізованого штату працівників.

До вашої уваги необхідні інформаційні і юридичні аспекти з питань сучасного діловодства і практичні поради.

Також висвітлені загальні питання найбільш сучасної ланки діловодства - електронні цифрові документи, їх виготовлення облік, зберігання.

Запропоновані читачам зразки документів так само охоплюють найбільш розповсюджені та вживані документи з повсякденного документообігу суб'єктів діяльності.

Більш докладну інформацію читачі можуть одержати із рекомендованих цим посібником нормативних документів. При цьому слід бути уважними - нормативна база з цих питань постійно оновлюється.

 
Офісний менеджмент. Практикум PDF Друк e-mail
Середа, 15 листопада 2017, 11:07

Офісний менеджмент. Практикум

Офісний менеджмент. Практикум, [текст] навчальний посібник/ Л. 1. Скібіцька, В. І. Щелкунов, Т. В. Сівашенко. Ю. М. Чичкан-Хліповка. - К. : «Центр учбової літератури», 2016. - 360 с

ISBN 978-617-673-425-3

Навчальний посібник-практикум з дисципліни «Офісний менеджмент» призначений для студентів вищих навчальних закладів, які проходять підготовку за напрямом 0306 "Менеджмент і адміністрування".

Розроблений відповідно до вимог вищої школи та навчальної програми з дисципліни «Офісний менеджмент». Охоплює зміст тем. передбачених стандартом освіти, містить питання для обговорення, питання для самоконтролю, перелік літератури до кожної теми курсу, завдання для самостійного опрацювання, тести для контролю засвоєних знань та питання до іспиту з дисципліни. У додатках наведені психологічні тести для визначення менеджерських якостей та самотестування і самовдосконалення, тести з організації діловодства на підприємстві та тести з таймменеджменту.

Посібник-практикум буде корисний як для студентів, тлк і для викладачів вузів та менеджерів-практиків.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 237
Вхід для читача Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову Вхід для оператора
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебник «Бакалавр: Микроэкономика»
Діловодство, яким воно має бути
Банер
feed-image RSS
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки