20 | 05 | 2019
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарійURAN

Головна Нові надходження до електронної бібліотеки

Останні виставки
Останні новини
Електронні змісти книг
Християнство та жінки: двадцять століть історії PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 червня 2018, 10:08

Християнство та жінки: двадцять століть історії

Анн-Марі Пельтьє. Християнство та жінки: двадцять століть історії. Пер. з фр. Я. Вестель і Д. Морозової. — К: ДУХ І ЛІТЕРА, 2016. — 160 с

ISBN 978-966-378-471-7

У XX столітті упереджене ставлення до жінки пов'язували із юдео-християнською традицією. Однак, наскільки такий підхід себе виправдовує? У своїй новій книзі відома літературознавець, культуролог і вчений-біблеїст Анн-Марі Пельтьє шукає відповіді на це питання. Вона пропонує читачеві дослідити, як упродовж двадцяти віків в європейській культурі під впливом християнства змінювалося розуміння ролі і статусу жінки. Авторка уникає будь-яких категоричних тверджень, її бачення ґрунтується на глибинному знанні матеріалу і вмінні помічати й інтерпретувати те, що тривалий час лишалось поза увагою дослідників.

З винятковою тактовністю Анн-Марі Пельтьє розкриває гідність жіноцтва, простежуючи його шлях протягом століть, що відділяють нас від захоплюючих біблійних жіночих постатей.

Для культурологів, істориків, літературознавців, студентів-гуманітаріїв та всіх, хто цікавиться питаннями історії християнства.

Електронний зміст

 
Психологічне забезпечення переговорного процесу PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 червня 2018, 10:01

Психологічне забезпечення переговорного процесу

Блінов О. А.

Психологічне забезпечення переговорного процесу : навч. посіб. / О. А. Блінов. — К. : НАУ, 2013. — 248 с

ISBN 978-966-598-826-7

Навчальний посібник укладено відповідно до навчального плану дисципліни «Психологічне забезпечення переговорного процесу». Розглянуто технології комплексної підготовки до процесу переговорів, формування готовності до їх проведення; моделі поведінки людини під час переговорів; особливості використання психологічних технологій у переговорному процесі; основи психологічного забезпечення переговорного процесу в різних видах діяльності людини; маніпулятивні стратегії опонентів на переговорах та захист від їхнього впливу.

Для студентів вищих навчальних закладів та всіх, хто цікавиться психологією переговорів.

Електронний зміст

 
Рекламная деятельность в торговле PDF Друк e-mail
Субота, 23 червня 2018, 14:00

Рекламная деятельность в торговле

Хапенков В.Н., Иванов Г.Г., Федюнин Д.В.

Рекламная деятельность в торговле : учебник / В.Н. Хапенков, Г.Г. Иванов, Д.В. Федюнин. - М.: ИД «ФОРУМ» : ИНФРА-М, 2017. — 368 с. — (Высшее образование).

ISBN 978-5-8199-0533-3 (ИД «ФОРУМ»)

ISBN 978-5-16-006276-1 (ИНФРА-М)

Рассмотрена рекламная деятельность в торговле, в том числе такие ее виды, как организация event-событий и цифровых коммуникаций, включающая в себя технологии, приемы и навыки работы по продвижению ассортимента торговых организаций покупателям. Раскрыты основы разработки и реализации рекламных кампаний, в том числе продвижение распродаж, показана специфика осуществления креативного процесса, построения медиастратегий, методов бюджетирования и тестирования рекламной продукции. Отражена роль вирусной рекламы для повышения узнаваемости торговых марок. Освещены процесс принятия покупателем решения о покупке и место в этом процессе рекламной деятельности торгового предприятия.

Данный учебник способствует закреплению теоретических знаний и практических навыков по преподаваемым рекламным образовательным профилям для студентов учреждений высшего профессионального образования.

Електронний зміст

 
Ментальний вимір української цивілізації PDF Друк e-mail
Субота, 23 червня 2018, 13:47

Ментальний вимір української цивілізації

Калакура Я.С.

Ментальний вимір української цивілізації / Я.С. Калакура, О.О. Рафальський, М.Ф. Юрій - Київ : Генеза, 2017. - 560 с

ISBN 978-966-11-0879-9

Висвітлюється сутність ментального виміру української регіональної цивілізації, її феномен, історичні витоки й основні етапи розвитку від найдавніших часів до сьогодення. Викладено теоретико-методологічне, історіософське та історіографічне підґрунтя цивілізаційного осмислення ментальності українського народу. Досліджується еволюція ментального образу українців під впливом зародження писемності, прийняття християнства, формування козацтва, розвитку книгодрукування, університетської освіти, науки, міжконфесійного діалогу, засвоєння духовних цінностей епохи Ренесансу і Просвітництва, історіософії Григорія Сковороди, Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, Михайла Грушевського та ін.

Значне місце відведено аналізу регіональних культурних, духовних, психоповедінкових особливостей менталітету українців на материковій території та в діаспорі. Досліджуються руйнівні наслідки для української ментальності репресивної політики імперських та комуністичного режимів, голодоморів та войовничого безбожництва, показано форми самозахисту менталітету українців, їх спротив асиміляційним процесам.

Розрахована на науковців і викладачів історії, культурології, філософії, політології, етнології, учителів, аспірантів і студентів, усіх, хто цікавиться історією української культури, методологією її цивілізаційного пізнання.

Електронний зміст

 
Great Britain : History and Culture = Велика Британія : історія і культура PDF Друк e-mail
Субота, 23 червня 2018, 13:40

Great Britain : History and Culture = Велика Британія : історія і культура

Василенко О. В.

Great Britain : History and Culture = Велика Британія : історія і культура : навчальний посібник для самостійної роботи студентів / О. В. Василенко, І. М. Калиновська, Е. К. Коляда. - Луцьк : Вежа-Друк, 2016. - 364 с

ISBN 978-966-940-000-0

Навчальний посібник підготовлено для самостійної роботи студентів-бакалаврів та магістрів вищих навчальних закладів з метою систематизації, збагачення й удосконалення знань у сфері історії та культури Великої Британії. У ньому висвітлено найважливіші історико-економічні події Великої Британії, починаючи з давніх часів та закінчуючи її теперішнім станом розвитку, а також історію британської культури, зокрема: архітектури, мистецтва, театру, кіно, музики тощо. Посібник охоплює усі теми теоретичних курсів "Лінгвокраїнознавство країн основної іноземної мови" та "Історія культури країни основної іноземної мови".

Для студентів фахових інститутів і факультетів за напрямком підготовки "філологія" із спеціальності "Мова та література (англійська)", для аспірантів-філологів та всіх, хто цікавиться історією та культурою Великої Британії.

Електронний зміст

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 253
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Основы туризма
Організація торгівлі. Довідник працівника продовольчого магазину
Банер
feed-image RSS
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки