12 | 12 | 2023
Науковцям
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність
Головна Нові надходження до електронної бібліотеки

Останні виставки
Останні новини
Електронні змісти книг
Науково-практичний коментар Закону України «Про нотаріат» PDF Друк e-mail
Четвер, 12 січня 2023, 12:10

Науково-практичний коментар Закону України «Про нотаріат»

Науково-практичний коментар Закону України «Про нотаріат» [текст] за заг. ред. Чижмарь. К. І. – К. : «Центр учбової літератури». 2016. – 308 с.

ISBN 978-611-01-0776-1

У даному науково-практичному коментарі подано постатейний аналіз чинної редакції Закону України "Про нотаріат» з урахуванням останніх змін і доповнень станом на 1 грудня 2015 року.

При підготовці коментаря широко використано численні підзаконні нормативно-правові акти, що деталізують порядок нотаріального процесу, в тому числі оновлені Інструкцію про вчинення нотаріальних дій і Правила нотаріального діловодства, зроблено акцент на тих його змінах, які сталися в результаті проведення першого етапу реформи нотаріату.

Видання розраховано на нотаріусів та їх помічників, працівників державних нотаріальних контор і стажистів. а також студентів. аспірантів і викладачів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів.

 
Судове право України PDF Друк e-mail
Середа, 11 січня 2023, 15:33

Лапкін А. В. Судове право України : навч. посіб. у схемах / А. В. Лапкін. – Вид. 2-ге, змін, та допов. – Харків : Право, 2017. – 150 с. ISBN 978-966-937-169-0 Пропонований посібник є однією із перших в Україні робіт, в якій цілісно і системно викладено концепцію судового права України. Розглядаються питання предмета і системи судового права, його джерел, принципів судової влади, статусу суддів, організації судової системи та органів, що забезпечують функціонування судової влади, а також основні положення судових процедур з урахуванням Конституційної реформи щодо правосуддя та законодавства про судоустрій і статус суддів станом на 15 березня 2017 р. Навчальний посібник структурно і за змістом відповідає програмі навчальної дисципліни «Судове право», яка викладається у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Представлений матеріал дає можливість акцентувати увагу на основних положеннях судового права в Україні і являє зручну форму опанування знаннями у цій площині. Для студентів та викладачів вищих юридичних навчальних закладів і факультетів, практичних працівників судових та правоохоронних органів України.

Лапкін А. В.

Судове право України : навч. посіб. у схемах / А. В. Лапкін. – Вид. 2-ге, змін, та допов. – Харків : Право, 2017. – 150 с.

ISBN 978-966-937-169-0

Пропонований посібник є однією із перших в Україні робіт, в якій цілісно і системно викладено концепцію судового права України. Розглядаються питання предмета і системи судового права, його джерел, принципів судової влади, статусу суддів, організації судової системи та органів, що забезпечують функціонування судової влади, а також основні положення судових процедур з урахуванням Конституційної реформи щодо правосуддя та законодавства про судоустрій і статус суддів станом на 15 березня 2017 р.

Навчальний посібник структурно і за змістом відповідає програмі навчальної дисципліни «Судове право», яка викладається у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Представлений матеріал дає можливість акцентувати увагу на основних положеннях судового права в Україні і являє зручну форму опанування знаннями у цій площині.

Для студентів та викладачів вищих юридичних навчальних закладів і факультетів, практичних працівників судових та правоохоронних органів України.

 
Организационная культура и лидерство PDF Друк e-mail
Середа, 23 листопада 2022, 09:39

Организационная культура и лидерство

Шейн Э.

Организационная культура и лидерство. 4-е изд. / Пер. с англ. – СПб.: Питер, 2013. – 352 с.: ил.

ISBN 978-5-459-01127-2

Книга известного ученого, основателя научного направления «Организационная психология», автора многочисленных бестселлеров Эдгара Шейна представляет собой системное описание организационной культуры в меняющемся мире и места лидера в создании и управлении культурой. В ней предлагается ясная и отчетливая концепция организационной культуры, раскрывается ее структура, оценивается роль в успехах и провалах организаций, даются методики построения, внедрения и развития культуры.

Особенность книги — практическая направленность и углубленная проработка методов анализа, дешифровки и изменения организационной культуры.

В четвертое издание добавлено несколько новых глав, посвященных анализу национальной и этнической культуры и некоторым аспектам динамики корпоративной культуры. Обновлены примеры к главам, добавлены новые кейсы.

Издание предназначено для слушателей программ МВА, руководителей предприятий, менеджеров.

Рекомендовано Советом Минобрнауки РФ по образовательной программе дополнительного профессионального образования «Мастер делового администрирования — Master of Business Administration (MBA)» в качестве учебника для слушателей, обучающихся по программам «Мастер делового администрирования».

 
Реклама. Конспекти копірайтера PDF Друк e-mail
Середа, 23 листопада 2022, 08:49

Реклама. Конспекти копірайтера

С. В. Трухімович

Реклама. Конспекти копірайтера. – Видання 2-ге, доповнене. – К.: Вид. дім «Києво-Могилянська академія», 2016. – 152 с.

ISBN 978-966-518-700-4

Посібник «Реклама. Конспекти копірайтера», який ви тримаєте в руках, покликаний стати важливою книгою з реклами у вашому житті. В ньому містяться базові знання з реклами усіх сфер життя, в тому числі й особистого. Завдяки цьому посібнику ви збагнете суть реклами логічно й послідовно, і покладете вдалий початок вашої рекламної діяльності. Або ж, користуючись посібником, допоможете своїм колегам стати такими ж упевненими професіоналами, як і ви.

 
Трудове право України PDF Друк e-mail
Вівторок, 22 листопада 2022, 15:39

Трудове право України

Упорядники - І. В. Тетарчук, Т. Є. Дяків

Трудове право України [текст] : Навчальний посібник для підготовки до іспитів. – К. : «Центр учбової літератури». 2016. – 172 с.

ISBN 978-611-01-0510-1

Посібник підготовлено відповідно до вимог державного освітнього стандарту для підготовки до іспиту з курсу «Трудове право України».

Викладено основні положення загальної та особливої частин трудового права, актуальні питання застосування законодавства про працю.

Нормативний матеріал подано станом на 20 березня 2013 року з урахуванням останніх змін в трудовому законодавстві та прийняттям Закону України «Про зайнятість населення».

Навчальний посібник розрахований на студентів, слухачів, аспірантів юридичних навчальних закладів.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 433
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Венгерский за 6 недель
Основи наукових досліджень і технічної творчості
Банер
feed-image RSS
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки