11 | 12 | 2023
Науковцям
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність
Головна Нові надходження до електронної бібліотеки

Останні виставки
Останні новини
Електронні змісти книг
Теорія і методика професійного навчання PDF Друк e-mail
Четвер, 19 січня 2023, 14:46

Теорія і методика професійного навчання

Зайченко І. В.

Теорія і методика професійного навчання : навч. посібник. – 2-е вид., доповн. і переробл. / І. В. Зайченко. – К.: Видавництво Ліра-К, 2016. – 580 с.

ISBN 978-617-7320-65-3

Зміст посібника відображає навчальну програму дисципліни "Теорія і методика професійного навчання" і спрямований на забезпечення модернізації навчально-методичної підготовки студентів в навчальних закладах різного рівня акредитації.

Посібник буде корисний студентам, магістрам, аспірантам та викладачам вищих навчальних закладів.

 
Професійна педагогіка PDF Друк e-mail
Вівторок, 17 січня 2023, 15:53

Професійна педагогіка

Жигірь В. І., Чернєга О. А.

Професійна педагогіка: Навчальний посібник / За ред. М. В. Вачевського. – К.: Кондор-Видавництво, 2012. – 336 с.

ISBN 978-966-351-359-1

Навчальний посібник висвітлює теоретичні, методичні й методологічні основи професійної педагогіки.

У посібнику розкриваються основні проблеми сучасної неперервної професійної освіти (професійно-технічної, вищої та додаткової): тенденції розвитку, зміст, технології навчання, методи формування системного професійного мислення, підготовка висококваліфікованого фахівця XXI ст. і виховання його гармонічної, креативної й гуманної особистості.

 
Прокурорський нагляд за додержанням законодавства про освіту PDF Друк e-mail
Вівторок, 17 січня 2023, 14:40

Прокурорський нагляд за додержанням законодавства про освіту

Прокурорський нагляд за додержанням законодавства про освіту [текст]: наук.-практ. посіб. / [B. C. Вишинський, І. Г. Кучеріна, Н. В. Лісова, Г. В. Попов, К. І. Грейдіна, В. П. Томіленко, О. С. Панчин]: за заг. ред. В. Д. Войцишена, – К.: Алерта. 2013. – 114 с. (Серія «Бібліотека прокурора»).

ISBN 978-617-566-213-7

У науково-практичному посібнику викладено основні засади організації діяльності прокурора щодо забезпечення прав дітей на освіту. Визначено систему та компетенцію органів державної влади й місцевого самоврядування, що здійснюють державну політику у цій сфері. Акцентовано увагу на повноваженнях прокурора та методиці проведення перевірок порушень законів у галузі освіти.

Видання розраховане на працівників органів прокуратури, викладачів і науковців, аспірантів та студентів вищих юридичних навчальних закладів.

 
Нотаріат в Україні PDF Друк e-mail
Понеділок, 16 січня 2023, 09:32

Нотаріат в Україні

Нотаріат в Україні: навчальний посібник / Ю. В. Нікітін, С. С. Бичкова. А. Г. Чубенко, В. К. Матвійчук, Е. О. Гіда. Т. П. Устименко, Н. О. Чучкова. – 4-те вид., доп. і перероб. / За заг. ред. докт. юрид. наук. професора Ю. В. Нікітіна. – К.: ВНЗ «Національна академія управління» ; «Алерта». 2016. – 586 с.

ISBN 978-966-8406-93-5

ISBN 978-617-566-296-0

Навчальний посібник розроблено у відповідності до положень Конституції України. Цивільного та Цивільного процесуального кодексів. Закону України «Про нотаріат», Інструкції «Про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України» та інших нормативно-правових актів України. Структура і зміст навчального посібника визначаються програмою навчального курсу «Нотаріат в Україні», який вивчається студентами юридичних факультетів вищих навчальних закладів.

 
Загальна теорія держави і права : (основні поняття, категорії, прав. конструкції та наук. концепції) PDF Друк e-mail
Четвер, 12 січня 2023, 13:09

Загальна теорія держави і права : (основні поняття, категорії, прав. конструкції та наук. концепції)

Загальна теорія держави і права : (основні поняття, категорії, прав. конструкції та наук. концепції) : навч. посіб. / За ред. О. В. Зайчука, Н. М. Оніщенко. – К.: Юрінком Інтер, 2016. – 400 с. – Бібліогр.: с. 376-387.

ISBN 978-966-667-662-0

Посібник підготовлений провідними вченими в галузі теорії держави і права відповідно до типової програми на основі узагальнень та застосування новітнього емпіричного матеріалу. Розглядаються найбільш важливі проблеми теорії держави та права. Особлива увага приділена науковознавчим проблемам теорії держави і права. Досліджуються проблеми сутності та призначення держави, співвідношення держави та особи. Подається загальна характеристика елементів форми держави, механізму та апарату держави. Висвітлюються проблеми праворозуміння, закономірності соціального регулювання. Аналізуються фактори функціонування та ефективності правової системи, функції та джерела права. Розглянуто питання правових відносин як особливого виду суспільних відносин.

Розрахований на педагогічних працівників, абітурієнтів, студентів юридичних вузів та широке коло читачів, які цікавляться проблемами теорії держави та права.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 7 з 433
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Studio d A1. Deutsch als Fremdsprache
Хімія
Банер
feed-image RSS
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки