12 | 12 | 2023
Науковцям
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність
Головна Нові надходження до електронної бібліотеки

Останні виставки
Останні новини
Електронні змісти книг
Гений общения. Как им стать? PDF Друк e-mail
Вівторок, 07 листопада 2023, 16:30

071120232

Накамото С.

Гений общения. Как им стать? – СПб.: Питер, 2011. – 240 с.: ил. – (Серия «Сам себе психолог»).

ISBN 978-5-459-00860-9

Навыки эффективного общения отличают человека успешного. Не умеющий общаться обречен па отсутствие друзей, клиентов и подчиненных! Изобилующая полезными рекомендациями и конкретными примерами, эта книга поможет вам развить непоколебимую уверенность в себе, легко общаться с людьми разного уровня, устанавливать и поддерживать деловые контакты и романтические отношения. Вы научитесь подчеркивать свои достоинства и устранять недостатки, избавляться от комплексов и осуществлять замыслы, внушать окружающим любовь и уважение.

Вы станете асом общения – первым среди равных и равным среди первых.

 
Коммуникация и культурные ценности PDF Друк e-mail
Вівторок, 07 листопада 2023, 15:05

Коммуникация и культурные ценности

Негус К., Пикеринг М.

Креативность. Коммуникация и культурные ценности / Пер. с англ. – X.: Изд-во Гуманитарный Центр, 2011. – 300 с.

ISBN 0-7619-7076-2 (англ.)

ISBN: 978-966-8324-72-7

Понятие творчества со временем обрело не только позитивные коннотации. Понятие творчества является ключевым в дискуссиях об индустрии культуры, искусстве, культурной политике, образовании и индивидуальном развитии. Зачастую им злоупотребляют, чтобы «затушевать» или «прикрыть» манипулятивную рекламу, теневые финансовые операции компаний в индустрии культуры и развлечений. Значение этого слова стало крайне размытым, оно начало обесцениваться.

Авторы книги предприняли успешную попытку противостоять подобному положению дел и предложили новый способ интерпретации творчества как неотъемлемой части коммуникации и ключевого элемента в обретении культурной ценности. Авторы рассматривают творчество какрадикальный способ переосмысления ключевых концептов в изучении культуры, инноваций, традиции и опыта.

 
Фізика PDF Друк e-mail
Понеділок, 06 листопада 2023, 15:27

Фізика

Фізика: Підручник / В. В. Бойко, Г. І. Булах, Я. О. Гуменюк, П. П. Ільїн. - К.: Видавництво Ліра-К, 2020. - 468 с.

ISBN 978-617-7320-55-4

У підручнику розглянуто теоретичні відомості з основних розділів фізики: механіки та механічних і електричних коливань і хвиль; молекулярної фізики та термодинаміки; електрики та магнетизму; оптики; елементів квантової фізики, фізики твердого тіла, атома та ядра відповідно до вимог кредитно-модульної системи. Представлено короткі довідкові дані з: основ фізичних вимірювань; операцій з векторами та елементів векторного аналізу а також деяких понять вищої математики. Для студентів нефізичних спеціальностей вищих навчальних закладів України.

 
Прикладна математика PDF Друк e-mail
Понеділок, 06 листопада 2023, 12:01

Прикладна математика

Білоусова Т. П.

Прикладна математика: навчальний посібник для студентів денної і заочної форми навчання / Т. П. Білоусова, І. В. Вигоднер, Т. П. Ляхович. Херсон : Олді-плюс, 2019. 160 с.

ISBN 978-966-289-278-9

Навчальний посібник містить лабораторні роботи з дисципліни "Прикладна математика". Наведено основні теоретичні відомості. Особливістю викладення матеріалу є залучення зразків розв’язання не тільки типових прикладів, але й окремих випадків, які виникають при розв’язанні задач. Це робить доцільним використання посібника для організації самостійної роботи студентів. Кожна лабораторна робота супроводжується докладним зразком її виконання та варіантами індивідуальних завдань для студентів.

Посібник розрахований на використання викладачами та студентами, які ведуть або, відповідно, вивчають дисципліну "Прикладна математика". Також він може бути корисний при написанні курсових та дипломних робіт з фахових дисциплін студентам інженерних спеціальностей.

 
Теорія ймовірностей та математична статистика з використанням табличного процесора MS Excel PDF Друк e-mail
П'ятниця, 03 листопада 2023, 08:25

Теорія ймовірностей та математична статистика з використанням табличного процесора MS Excel

Бишевець Н. Г.

Теорія ймовірностей та математична статистика з використанням табличного процесора MS Excel: навчальний посібник / H. Г. Бишевець, Н. В. Омецинська, Т. В. Юсипів – Одеса : Видавничий дім «Гельветика», 2021. – 234 с.

ISBN 978-966-992-366-0

В основу цього підручника покладено багаторічний досвід викладання предмету «Теорія ймовірностей та математична статистика». Він призначений для вивчення теоретичної складової предмету та одночасного закріплення цих знань на практиці. Як універсальний інструмент для обчислень в підручнику використовується популярний табличний процесор MS Excel.

У кінці кожного розділу підручника подано елементарні задачі для самостійного розгляду та розв’язування. Необхідні для них обчислення рекомендується виконувати в табличному процесорі MS Excel. Задачі покликані насамперед розвинути у читача необхідне (ймовірнісне) мислення, без якого неможлива ефективна робота з дослідження та моделювання реальних процесів, а також для встановлення зв'язку між теоретичними та практичними аспектами предмету.

Автори сподіваються, що підручник стане у пригоді не лише при вивченні предмету «Теорія ймовірностей та математична статистика», а й у застосуваннях його до конкретних прикладних задач.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 433
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Английский за 1 час. Аудиокурс английского языка
HTML. JavaScript. PHP и MySQL. Джентльменский набор Web-мастера
Банер
feed-image RSS
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки