28 | 09 | 2023
Науковцям
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність

Останні виставки
Останні новини
Електронні змісти книг
Інтелектуальні інформаційні системи: структура і застосування PDF Друк e-mail

Інтелектуальні інформаційні системи: структура і застосування

Величко О. М.

Інтелектуальні інформаційні системи: структура і застосування : підручник / О. М. Величко, Т. Б. Гордієнко. – Херсон : Олді+, 2022. – 728 с.

ISBN 978-966-289-552-0

Підручник присвячений питанням створення і застосування інформаційних систем, їхнім основним структурним елементам. У ньому викладені основні поняття і загальні положення, питання створення та експлуатації, проєктування інформаційного забезпечення, архітектури та моделювання, тестування та якості інформаційних систем, особливостей інтелектуальних інформаційних систем та їх застосування для підприємств і організацій, підтримки прийняття рішень.

У підручнику спеціальна увага приділена структурі інформаційних систем, розглянуті питання щодо інтерфейсів користувача інформаційних систем, їх тестування й особливостей інтелектуальних інтерфейсів користувача, алгоритмів обробки даних, інтелектуального аналізу даних в інформаційних системах, їхніх баз даних і знань.

Підручник доцільно використовувати в навчальному процесі для викладання дисциплін за спеціальністю «Системний аналіз» у закладах вищої освіти Крім того, він може бути корисним для працівників науково-дослідницьких організацій, які бажають підвищити свій професійний рівень із питань створення та застосування інтелектуальних інформаційних систем.

 
Основи системного аналізу і прийняття оптимальних рішень PDF Друк e-mail

Основи системного аналізу і прийняття оптимальних рішень

Величко О. М.

Основи системного аналізу і прийняття оптимальних рішень : підручник / О. М. Величко, Т. Б. Гордієнко. – Херсон : ОЛДІ-ПЛЮС, 2022. – 672 с.

ISBN 978-966-992-553-7

Підручник присвячений основам системного аналізу і прийняттю оптимальних рішень. Основною метою підручника є забезпечення викладання дисциплін за спеціальністю «Системний аналіз». У ньому викладені основні поняття системного аналізу, його методологія , основні методи та їх застосування. Розглянуті питання моделювання систем, методи оптимізації складних ієрархічних систем.

Окремо у підручнику розглянуті питання щодо теоретичних основ прийняття рішень, методологія розв’язання багатокритеріальних задач, методологія прийняття рішень в умовах ризику і невизначеності, питання щодо особливостей прийняття рішень. У ньому викладені питання щодо консолідації інформації для прийняття рішень, особливості застосування консолідованої інформації, основи менеджменту і систематизації знань.

Підручник доцільно використовувати у навчальному процесі для технічних спеціальностей закладів вищої освіти. Крім того, він може бути корисний для працівників науково-дослідницьких організацій, які бажають підвищити свій професійний рівень у галузі системного аналізу і прийняття оптимальних рішень.

 
Програмування на C++ в прикладах і задачах PDF Друк e-mail

Програмування на C++ в прикладах і задачах

Васильєв О.

Програмування на C++ в прикладах і задачах : Навч. посіб. / О. Васильєв. – Київ : Видавництво Ліра-К, 2023. – 382 с.

ISBN 978-617-7507-41-2

Книга присвячена мові програмування C++. Це мова професійного програмування, яка знаходить широке застосування при розв’язанні самих різноманітних задач, від фінансових розрахунків до моделювання складних систем і космічних розробок. Для більшості програмістів шлях до професії починається саме з вивчення мови C++.
Книга складається із тематично підібраних прикладів і задач, котрі перекривають всі основні розділи та питання, важливі при вивченні мови програмування C++. Матеріал подається в простій формі, адаптованій для вивчення мови програмування в найкоротші терміни. Представлена велика кількість оригінальних програм, які в повній мірі розкривають красу та потужність мови C++.

Книга буде корисною для студентів, викладачів, інженерів, науковців та всіх, хто вивчає мову програмування C++ самостійно.

 
Алгоритми PDF Друк e-mail

Алгоритми

Васильєв О. М.

Алгоритми : навч. посіб. Київ : Видавництво Ліра-К, 2023. 424 с.

ISBN 978-617-520-353-8

Посібник, який читач тримає в руках, присвячений алгоритмам. У ньому розглядається широке коло тем, так чи інакше пов'язаних з програмуванням і аналізом даних. Зокрема, розповідається, що таке алгоритми й навіщо вони потрібні, наводяться правила алгоритмічного псевдокоду, обговорюються підходи щодо аналізу складності алгоритмів. Крім цього, аналізуються такі типи даних, як масиви, списки, дерева та графи. Приділяється увага обчислювальним задачам. Окремі розділи книги присвячені нейронним мережам та квантовим обчисленням. Також книга містить додаток з прикладами програмних кодів мовою Python, в яких реалізуються алгоритми з книги.

Видання буде цікавим та корисним студентам та викладачам, а також усім, хто вивчає програмування.

 
Теорія і методика професійного навчання PDF Друк e-mail

Теорія і методика професійного навчання

Зайченко І. В.

Теорія і методика професійного навчання : навч. посібник. – 2-е вид., доповн. і переробл. / І. В. Зайченко. – К.: Видавництво Ліра-К, 2016. – 580 с.

ISBN 978-617-7320-65-3

Зміст посібника відображає навчальну програму дисципліни "Теорія і методика професійного навчання" і спрямований на забезпечення модернізації навчально-методичної підготовки студентів в навчальних закладах різного рівня акредитації.

Посібник буде корисний студентам, магістрам, аспірантам та викладачам вищих навчальних закладів.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 428
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Кофеин для продавцов
Пищевая химия: Лабораторный практикум
Банер
feed-image RSS
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки