Електронні змісти книг
Проблеми правового регулювання співробітництва України з міжнародною організацією ЮНЕСКО у сфері правового забезпечення розвитку інформаційного суспільства в Україні |
|
|
|

Арістова І. В.
Проблеми правового регулювання співробітництва України з міжнародною організацією ЮНЕСКО у сфері правового забезпечення розвитку інформаційного суспільства в Україні [текст]: монографія / І. В. Арістова, В. І. Курило, І. Ю. Крегул. – К.: Центр учбової літератури, 2013. – 216 с.
ISBN 978-611-01-0505-7
Монографія є комплексним науковим дослідженням теоретико-правових проблем правового регулювання співробітництва України з ЮНЕСКО задля формування правового підґрунтя заснованого на знанні суспільства.
На основі аналізу теоретичних джерел інформаційного та інших галузей права, норм чинного законодавства визначено роль міжнародного співробітництва у розвитку інформаційного суспільства, досліджено проблематику формування правового підґрунтя суспільства знань в Україні – інформаційного права та інформаційного законодавства – в органічному зв’язку з удосконаленням організаційно-правового механізму співробітництва України з ЮНЕСКО та становленням інституту інформаційного права – права міжнародного співробітництва в умовах розвитку суспільства знання в Україні. Запропоновано модель організаційно-правового механізму співробітництва України з ЮНЕСКО.
Розрахована на науковців, юристів-практиків, викладачів, аспірантів та студентів вищих юридичних навчальних закладів. |
|

Дипломне проектування: навч. посіб. / за ред. проф. Г. В. Дейниченка. – К.: Фірма «ІНКОС», 2015. – 470 с.
ISBN 978-617-598-101-6
Наведено матеріали та методи технічних і економічних розрахунків, які необхідні для виконання дипломного проектування. Показано послідовність виконання дипломних проектів, надано правила розробки і оформлення пояснювальної записки та графічної частини. Містяться довідкові матеріали, що необхідні при виконанні дипломного проектування.
Посібник призначений для студентів, що навчаються за спеціальністю 7.05050313 «Обладнання переробних і харчових виробництв», спеціалізація — обладнання підприємств харчування. Може бути корисним широкому колу фахівців, що займаються розробкою та експлуатацією обладнання підприємств харчування. |
Основи педагогічної майстерності та етика викладача вищої школи |
|
|
|

Зайченко І. В., Теслюк В. М., Каленський А. А.
Основи педагогічної майстерності та етика викладача вищої школи: підручник / За ред. проф. І. B. Зайченка. – Київ: Видавництво Ліра-К, 2016. – 484 с.
ISBN 978-617-7320-71-4
У підручнику висвітлено: сутність педагогічної діяльності, зміст і складові педагогічної майстерності викладача; умови, засоби формування педагогічної техніки і розвитку педагогічних здібностей, умінь та навичок; зміст і структуру педагогічного спілкування; предмет, мету і завдання курсу етики викладача вищої ніколи; етико-педагогічні ідеї в зарубіжній і вітчизняній педагогічній думці; етику діяльності викладача вищого навчального закладу та керівника ВНЗ. У практичних заняттях розкрито шляхи опанування основами педагогічної майстерності.
Підручник рекомендовано студентам спеціальності “Педагогіка вищої школи” і викладачам, які забезпечують викладання дисципліни “Основи педагогічної майстерності та етика викладача вищої школи”, а також студентам і викладачам інших педагогічних спеціальностей закладів освіти, учителям загальноосвітніх навчальних закладів, майстрам виробничого навчання, усім тим, хто цікавиться проблемами педагогічної майстерності і педагогічної етики. |
Посередництво і представництво в господарському праві та процесі України |
|
|
|

Рєзнікова В. В., Россильна О. В.
Посередництво і представництво в господарському праві та процесі України: навч. посіб. – К.: Видавництво Ліра-К, 2016. – 216 с.
ISBN 978-617-7320-42-4
У навчальному посібнику розглядаються теоретичні і практичні аспекти правового регулювання посередництва та представництва в господарському праві та процесі України.
Розглянуто поняття посередництва, висвітлено його правову природу. Розкрито поняття, особливості та структуру посередницьких правовідносин, особливості та види посередницьких договорів.
Висвітлено поняття, принципи та переваги медіації (посередництва) як способу вирішення господарських спорів, а також моделі медіації. Окреслено перспективи впровадження медіації в Україні.
Значну увагу приділено як представництву загалом, так і комерційному представництву зокрема в господарському праві. Розкрито правову природу, а також порядок видачі довіреності. Здійснено розмежування посередництва та представництва як суміжних правових категорій, висвітлено проблеми їх співвідношення.
Розкрито поняття господарського процесуального представництва визначено його ознаки та види, особливості правового статусу фахівців у галузі права посадових осіб, інших працівників, процесуальних співучасників, а також специфіку участі законних представників у господарському процесі. Проаналізовано правовий статус державних та інших органів, які беруть участь у господарському процесі з метою представництва публічно-правових інтересів. Розкрито процесуальну природу повноважень органу юридичної особи, особливості участі прокурора в господарському процесі, а також виділено характерні ознаки виконання зазначеними особами представницьких функцій.
Розрахований на викладачів, аспірантів, студентів юридичних факультетів вищих навчальних закладів, а також юристів, яких цікавлять проблеми господарського та господарського процесуального права. |

Шутак І. Д.
Юридична техніка: курс лекцій / І. Д. Шутак. – Івано-Франківськ: Лабораторія академічних досліджень правового регулювання та юридичної техніки. Дрогобич: Коло, 2015. – 228 с.
ISBN 978-617-642-193-1
Курс лекцій з навчальної дисципліни «Юридична техніка» призначений для студентів юридичного факультету, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр». Містить виклад основного змісту, плани та виклад лекційних занять, рекомендовану літературу до кожної теми.
Для викладачів юридичних факультетів, студентів, аспірантів, усіх зацікавлених представників громадянського суспільства. |
|
|
|
Сторінка 9 з 391 |
|