28 | 09 | 2023
Науковцям
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність

Останні виставки
Останні новини
Електронні змісти книг
Професійна педагогіка PDF Друк e-mail

Професійна педагогіка

Жигірь В. І., Чернєга О. А.

Професійна педагогіка: Навчальний посібник / За ред. М. В. Вачевського. – К.: Кондор-Видавництво, 2012. – 336 с.

ISBN 978-966-351-359-1

Навчальний посібник висвітлює теоретичні, методичні й методологічні основи професійної педагогіки.

У посібнику розкриваються основні проблеми сучасної неперервної професійної освіти (професійно-технічної, вищої та додаткової): тенденції розвитку, зміст, технології навчання, методи формування системного професійного мислення, підготовка висококваліфікованого фахівця XXI ст. і виховання його гармонічної, креативної й гуманної особистості.

 
Прокурорський нагляд за додержанням законодавства про освіту PDF Друк e-mail

Прокурорський нагляд за додержанням законодавства про освіту

Прокурорський нагляд за додержанням законодавства про освіту [текст]: наук.-практ. посіб. / [B. C. Вишинський, І. Г. Кучеріна, Н. В. Лісова, Г. В. Попов, К. І. Грейдіна, В. П. Томіленко, О. С. Панчин]: за заг. ред. В. Д. Войцишена, – К.: Алерта. 2013. – 114 с. (Серія «Бібліотека прокурора»).

ISBN 978-617-566-213-7

У науково-практичному посібнику викладено основні засади організації діяльності прокурора щодо забезпечення прав дітей на освіту. Визначено систему та компетенцію органів державної влади й місцевого самоврядування, що здійснюють державну політику у цій сфері. Акцентовано увагу на повноваженнях прокурора та методиці проведення перевірок порушень законів у галузі освіти.

Видання розраховане на працівників органів прокуратури, викладачів і науковців, аспірантів та студентів вищих юридичних навчальних закладів.

 
Нотаріат в Україні PDF Друк e-mail

Нотаріат в Україні

Нотаріат в Україні: навчальний посібник / Ю. В. Нікітін, С. С. Бичкова. А. Г. Чубенко, В. К. Матвійчук, Е. О. Гіда. Т. П. Устименко, Н. О. Чучкова. – 4-те вид., доп. і перероб. / За заг. ред. докт. юрид. наук. професора Ю. В. Нікітіна. – К.: ВНЗ «Національна академія управління» ; «Алерта». 2016. – 586 с.

ISBN 978-966-8406-93-5

ISBN 978-617-566-296-0

Навчальний посібник розроблено у відповідності до положень Конституції України. Цивільного та Цивільного процесуального кодексів. Закону України «Про нотаріат», Інструкції «Про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України» та інших нормативно-правових актів України. Структура і зміст навчального посібника визначаються програмою навчального курсу «Нотаріат в Україні», який вивчається студентами юридичних факультетів вищих навчальних закладів.

 
Загальна теорія держави і права : (основні поняття, категорії, прав. конструкції та наук. концепції) PDF Друк e-mail

Загальна теорія держави і права : (основні поняття, категорії, прав. конструкції та наук. концепції)

Загальна теорія держави і права : (основні поняття, категорії, прав. конструкції та наук. концепції) : навч. посіб. / За ред. О. В. Зайчука, Н. М. Оніщенко. – К.: Юрінком Інтер, 2016. – 400 с. – Бібліогр.: с. 376-387.

ISBN 978-966-667-662-0

Посібник підготовлений провідними вченими в галузі теорії держави і права відповідно до типової програми на основі узагальнень та застосування новітнього емпіричного матеріалу. Розглядаються найбільш важливі проблеми теорії держави та права. Особлива увага приділена науковознавчим проблемам теорії держави і права. Досліджуються проблеми сутності та призначення держави, співвідношення держави та особи. Подається загальна характеристика елементів форми держави, механізму та апарату держави. Висвітлюються проблеми праворозуміння, закономірності соціального регулювання. Аналізуються фактори функціонування та ефективності правової системи, функції та джерела права. Розглянуто питання правових відносин як особливого виду суспільних відносин.

Розрахований на педагогічних працівників, абітурієнтів, студентів юридичних вузів та широке коло читачів, які цікавляться проблемами теорії держави та права.

 
Науково-практичний коментар Закону України «Про нотаріат» PDF Друк e-mail

Науково-практичний коментар Закону України «Про нотаріат»

Науково-практичний коментар Закону України «Про нотаріат» [текст] за заг. ред. Чижмарь. К. І. – К. : «Центр учбової літератури». 2016. – 308 с.

ISBN 978-611-01-0776-1

У даному науково-практичному коментарі подано постатейний аналіз чинної редакції Закону України "Про нотаріат» з урахуванням останніх змін і доповнень станом на 1 грудня 2015 року.

При підготовці коментаря широко використано численні підзаконні нормативно-правові акти, що деталізують порядок нотаріального процесу, в тому числі оновлені Інструкцію про вчинення нотаріальних дій і Правила нотаріального діловодства, зроблено акцент на тих його змінах, які сталися в результаті проведення першого етапу реформи нотаріату.

Видання розраховано на нотаріусів та їх помічників, працівників державних нотаріальних контор і стажистів. а також студентів. аспірантів і викладачів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 428
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Психологический прессинг
РНР и MySQL: создание интернет-магазина, 2-е изд.
Банер
feed-image RSS
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки