28 | 09 | 2021
Науковцям
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність

Контроль якості та безпечності харчової продукції

Останні виставки
Останні новини
Електронні змісти книг
#pravoZNO 2020 PDF Друк e-mail

#pravoZNO 2020

#pravoZNO 2020 : зб. тест. завдань / уклад.: М. В. Пономаренко, Л. О. Чернов. – Харків : Право, 2020. – 132 с.

ISBN 978-966-937-919-1

 
Теорія і практика розвивально-корекційної роботи психолога (Теоретичний курс) PDF Друк e-mail

Теорія і практика розвивально-корекційної роботи психолога (Теоретичний курс)

Т. В. Дуткевич

Теорія і практика розвивально-корекційної роботи психолога (Теоретичний курс): Навчальний посібник.: КНТ, 2017. – 265 с.

ISBN 978-966-373-818-5

У навчальному посібнику розглянуто поняття і задачі розвивально-корекційної психології, розкрито теоретичні основи й прикладні питання розвивально-корекційної роботи з дітьми на різних етапах їх соціалізації.

Проаналізовано психологічні особливості розвитку і корекції спілкування, діяльності, пізнавальних й емоційно-вольових процесів, а також особистості дитини у системі дошкільної та шкільної освіти. Зміст посібника складається з текстів лекцій, практичних завдань, додатків та списку літератури.

Навчальний посібник рекомендується студентам закладів вищої освіти, що спеціалізуються у галузі психології та педагогіки; може використовуватись викладачами психолого-педагогічних дисциплін; працівниками закладів дошкільної й шкільної ланок освіти.

 
Інститути міжнародного страхового ринку PDF Друк e-mail

Інститути міжнародного страхового ринку

Карцева В. В., Прасолова С. П.

Інститути міжнародного страхового ринку : навчальний посібник+навчальний тренінг / В. В. Карцева, С. П. Прасолова. – Київ:, «Центр учбової літератури», 2020. – 568 с.

ISBN 978-611-01-1868-2

У навчальному посібнику розглядається широке коло питань, пов’язаних з особливостями ведення міжнародного страхового бізнесу: діяльність інститутів міжнародного страхового ринку, їх проблеми та сучасні тенденції, організаційно-правові та фінансово-економічні основи їх діяльності, види страхування, що склалися в міжнародній системі страхування, перестрахування, орієнтовані на фінансування світових ризиків. Цей посібник є логічним доповненням до підручників зі страхування та страхових послуг, оскільки дозволяє ознайомитись з міжнародним досвідом страхування. До кожного розділу посібника подано основні теоретичні положення щодо ведення міжнародного страхового бізнесу, визначені провідні страхові інститути різних регіонів світу, наведені навчальні тренінги за розділами, які містять запитання для перевірки знань, тестові завдання та практичні завдання. Наявність у навчальному посібнику різноманітних тренінгових завдань на тільки допоможе розширити можливості практичного застосування надбань основ теорії ведення міжнародного страхового бізнесу, але й сформувати у майбутніх фахівців навички адекватної відповіді на зміни, що відбуваються не тільки на вітчизняному, але й на міжнародному страховому ринку, посилити інтерес до цієї науки та відкрити нові горизонти для творчих пошуків у сфері страхування.

Посібник призначений для студентів економічних спеціальностей, аспірантів, викладачів, економістів-практиків, керівників підприємств і всіх тих, хто вивчає міжнародний страховий ринок.

 
Організація екскурсійних послуг PDF Друк e-mail

Організація екскурсійних послуг

Кіптенко В., Малиновська О.

Організація екскурсійних послуг : Підручник. – Херсон / В. К. Кіптенко, О. Ю. Малиновська : ОЛДІ-ПЛЮС, 2018. – 518 с.: іл.

ISBN 978-966-289-158-4

Пропонований навчальний посібник с першим в Україні, який у повному обсязі включає програмний матеріал з понять екскурсознавства і музеєзнавства.

Розкрито особливості розвитку екскурсійної справи в контексті еволюції туристичної діяльності.

Висвітлено особливості створення інноваційного екскурсійного продукту та специфіка методики проведення оглядових і тематичних екскурсій.

Особливу увагу присвячено професійній майстерності екскурсовода, зокрема, опануванню ним методичних прийомів показу і розповіді, а також ораторському мистецтву і комунікаційній майстерності, в тому числі при роботі з іноземними відвідувачами.

Розглянуто механізм управління екскурсійною діяльністю в ринкових умовах, а також організаційно-інституційні засади розвитку екскурсійної справи в Україні. Висвітлено сутність сучасних інструментів маркетингу і менеджменту екскурсійної діяльності, модель управління екскурсійною діяльністю на національному рівні.

Підручник містить значний фактичний і прикладний матеріал; подано словник термінів По архітектурі, скульптурі, живопису та декоративно-прикладному мистецтву, що стане у нагоді практикуючим екскурсоводам при підготовці екскурсій на різноманітну тематику.

Для студентів фаху менеджмент туризму географічних, історичних, економічних факультетів вищих закладів освіти. Може бути корисним для практикуючих екскурсоводів і методистів екскурсійної справи.

 
Туристичне країнознавство PDF Друк e-mail

Туристичне країнознавство

Стафійчук В. І., Малиновська О. Ю.

Туристичне країнознавство : навчальний посібник / В. І. Стафійчук, О. Ю. Малиновська. – Херсон: ОЛДІ-ПЛЮС, 2020. – 808 с.

ISBN 978-966-289-102-7

Брайчевська О. А., канд. істор. наук, доц. (Тема 10. Канада)

Брайчевський Ю. С., канд. геогр. наук, доц. (Тема 4. Велика Британія, Тема 10. США)

Матвієнко В. М., канд. геогр. наук, доц. (Тема 8)

Матвієнко Н. М., канд. геогр. наук, доц. (Тема 2. Туреччина. Ізраїль)

У посібнику подано сучасну інформацію про місце на туристичному ринку і туристично-рекреаційні (природні, історико-культурні, інфраструктурні) ресурси усіх держав світу.

Для студентів та викладачів фаху «менеджмент туризму»; географів, істориків, міжнародників. Може бути корисним для співробітників туристичних фірм і всіх, хто цікавиться туристичними можливостями зарубіжних країн або планує подорожі до них.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 350
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Основы туризма
Україна в Європі і світі
Банер
feed-image RSS
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки