25 | 09 | 2018
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарійURAN

Facebook.com
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Основи теорії електронних кіл PDF Друк e-mail
Середа, 25 квітня 2018, 11:04

Основи теорії електронних кіл

Бобало Ю.Я. та ін.

Основи теорії електронних кіл: Підручник / Ю.Я. Бобало, Б.А. Мандзій, П.Г. Стахів, Л.Д. Писаренко, Ю.І. Якименко; За ред. проф. Ю.Я. Бобала. - Львів: Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. - 332 с

ISBN 978-966-553-815-8

Висвітлено основні поняття теорії сигналів, розкрито базові положення теорії електричних кіл, описано їхні компоненти. Значну увагу приділено аналізу електронних кіл, а також перетворенням сигналів в електронних колах.
Видання охоплює всі три види занять з теорії електронних кіл. Кожний розділ закінчується питаннями для самоконтролю, прикладами розв'язання типових задач та задачами для самостійного розв'язування.

Додається електронний підручник, який грунтується на двох попередніх виданнях. Він містить три частини, перша з яких значною мірою повторює попередні видання, а дві інші — дають студентові змогу здійснити комп'ютерну самооцінку отриманих знань, а також підготуватись до виконання лабораторних робіт.

Для студентів ВНЗ III - IV рівнів акредитації, які навчаються на базових напрямах "Комп'ютерні науки", "Мікро- та наноелектроніка", "Електронні пристрої та системи", "Оптоелектроніка" тощо і вивчають курс "Основи теорії електронних кіл" або подібні курси.

 
Комерціалізація технологій та об'єктів патентного права PDF Друк e-mail
Середа, 25 квітня 2018, 11:00

Комерціалізація технологій та об'єктів патентного права

Мокій А. І.

Комерціалізація технологій та об'єктів патентного права : навчальний посібник / А. І. Мокій, І. Г. Бабець, Ю. В. Полякова. - Львів: «Магнолія 2006», 2017 - 272 с.

ISBN 978-617-574-057-6 «Магнолія 2006»

Розглядаються основні аспекти, форми та засоби процесу комерціалізації технологій та об'єктів патентного права. Приділяється увага міжнародному економічному співробітництву в сфері трансферу технологій та об'єктів патентного права, організації процесу комерціалізації технологій, оцінці вартості прав на об'єкти інтелектуальної власності, стратегічному маркетингу технологій і високотехнологічної продукції.

Для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, а також наукових та практичних працівників.

 
Гроші та кредит PDF Друк e-mail
Середа, 25 квітня 2018, 10:56

Гроші та кредит

Михайловська І.М., Ларіонова К.Л.

Гроші та кредит: Навчальний посібник. - Львів: Новий Світ-2000, 2016.- 432 с

ISBN 966-7827-99-2 "Новий Світ-2000"

Зміст підручника відповідає тематиці, передбаченої галузевим стандартом вищої освіти "Освітньо-професійна програма підготовки бакалавра, спеціаліста, магістра напряму 0501 "Економіка і підприємництво".

У підручнику подається система загальнотеоретичних і прикладних знань з грошових, кредитних та валютно-фінансових відносин, механізму їх функціонування, впливу на розвиток макроекономічних процесів, змісту і суті грошової, кредитної та валютної політики.

Теоретичний матеріал доповнено аналізом офіційних статистичних публікацій, законодавчих актів.

Видання розраховане на студентів економічних спеціальностей вищих закладів освіти, аспірантів, викладачів, наукових і практичних працівників.

 
Управління процесом розробки і освоєння виробництва нових продуктів PDF Друк e-mail
Середа, 25 квітня 2018, 10:53

Управління процесом розробки і освоєння виробництва нових продуктів

Смоляр Л.Г.

Управління процесом розробки і освоєння виробництва нових продуктів [Текст]: Навчальний посібник / Л.Г. Смоляр, К.О. Бояринова, О.В. Кам'янська / Кондор-Видавництво, 2015. - 494 с.

ISBN 978-617-7278-16-9

Навчальний посібник підготовлено відповідно до типової програми з дисципліни «Управління процесом розробки і освоєння виробництва нових продуктів», яка входить до навчального плану підготовки магістрів за напрямом підготовки «Менеджмент», спеціальності «Менеджмент інноваційної діяльності» та напрямом підготовки «Специфічні категорії», спеціальності «Управління інноваційною діяльністю».

Висвітлено основні засади управління процесом розроблення і освоєння виробництва нових продуктів. Запропоновано практичні та ситуаційні вправи, запитання для самоконтролю, тести та задачі.

Для студентів вищих навчальних закладів.

 
Економічна кібернетика PDF Друк e-mail
Середа, 25 квітня 2018, 08:25

Економічна кібернетика

Шарапов О. Д., Дербенцев В. Д., Семьонов Д. Є.

Економічна кібернетика: Навч. посібник. — К.: КНЕУ, 2005, — 231 с.

ISBN 966-574-693-6

У навчальному посібнику, що відповідає програмі курсу «Економічна кібернетика», висвітлено основні положення економічної кібернетики, наведено відомості про класичні кібернетичні підходи до дослідження соціально-економічних систем та подано необхідний для вивчення зазначеного курсу теоретичний матеріал з економіко-математичного моделювання, теорії інформації, теорії автоматичного управління та регулювання. Стисло викладено сучасні напрямки розвитку економічної кібернетики, зокрема синергетичні методи і методи нелінійної динаміки, та запропоновано приклади їх застосування в економіці.

Для студентів економічного профілю всіх форм навчання, магістрів, аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 249
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебник «ЧРЕЗВЫЧАЙНЫЕ СИТУАЦИИ: ЗАЩИТА НАСЕЛЕНИЯ И ТЕРРИТОРИЙ»
Принципы рандори
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки