16 | 01 | 2018
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарій



URAN

Facebook.com
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Просторова організація систем послуг PDF Друк e-mail
Четвер, 09 листопада 2017, 14:16

Просторова організація систем послуг

Стадницький Ю.І.

Просторова організація систем послуг [текст] Словник-довідник. / Ю. І. Стадницький, М. П. Мальська - К.: «Центр учбової літератури», 2013. - 270 с.

ISBN 978-617-673-113-9

У навчальному виданні розкрито теоретичні та практичні засади вивчення та функціонування просторової організації систем послуг. Акцентовано на регіональних особливостях територіальної організації систем послуг. Наведено статті за термінами, теоріями, поняттями, виданими вченими, що стосується просторової організації систем послуг.

Для науковців, економістів, керівників і практичних працівників органів управління, студентів які працюють у сфері послуг.

 
Система принципів трудового права України: проблеми сучасної теорії і практики PDF Друк e-mail
Четвер, 09 листопада 2017, 14:09

Система принципів трудового права України: проблеми сучасної теорії і практики

Жигалкін І. П.

Система принципів трудового права України: проблеми сучасної теорії і практики : монографія /1. П. Жигалкін. - X. : Право, 2015. -360 с

ISBN 978-966-937-001-3

У монографії поряд із предметом, методом і джерелами принципи трудового права визнані критеріями для виокремлення цієї галузі права як самостійної в національній правовій системі. Указані критерії взаємопов'язані й перебувають у постійному розвитку. Трудове право як галузь є історично сформованим складником правової системи України. Вона становить об'єднану спільними принципами сукупність правових норм, які розвиваються, удосконалюються і які, використовуючи властиві їм специфічні юридичні способи і прийоми, регулюють трудові й пов'язані з ними відносини. Принципи трудового права розглянуті як об'єктивно зумовлені характером і змістом соціально-трудових відносин, закріплені у відповідних джерелах або виражені у стійкій юридичній практиці загальновизнані основоположні керівні засади, відправні ідеї, як аксіологічні підвалини трудового права, що характеризують зміст, сутність і призначення в суспільстві цієї галузі, відображають загальні закономірності її еволюції й функціонування і служать створенню внутрішньоузгодженої й ефективної системи правових норм у сфері праці.

Робота розрахована на науковців, викладачів, аспірантів, студентів юридичних вищих навчальних закладів, а також на всіх, хто цікавиться теоретико-прикладними проблемами принципів трудового права України.

 
Лечебный туризм PDF Друк e-mail
Четвер, 09 листопада 2017, 11:04

Лечебный туризм

Ветитнев А. М., Кусков А. С.

Лечебный туризм : учебное пособие / А. М. Ветитнев, А. С. Кусков. - М. : ФОРУМ, 2010. - 592 с. : ил. - (Высшее образование).

ISBN 978-5-91134-364-4

В учебном пособии представлены основные материалы, связанные с организацией лечебного туризма. Рассматриваются основы лечебного туризма, история его развития и современная география; подробно характеризуются технологии туроперейтинга в лечебном туризме; показывается роль ресурсной, инфраструктурной и медицинской составляющих лечебного туризма. Особое внимание уделяется методам курортного лечения, анимационно-досуговым услугам, вопросам маркетинга в лечебном туризме.

Для студентов вузов, обучающихся по специальностям 100103 «Социально-культурный сервис и туризм» и 100201 «Туризм», руководителей и сотрудников туристских фирм, менеджеров организаций санаторно-курортного комплекса, специалистов в области лечебного туризма и курортного дела, слушателей системы дополнительного профессионального образования.

 
Проектне фінансування PDF Друк e-mail
Четвер, 09 листопада 2017, 10:36

Проектне фінансування

Сословський В.Г.

Проектне фінансування. Навчально-методичний посібник в структурних схемах для самостійного вивчення дисципліни. - Л.: Новий Світ-2000, 2015. - 260 с.

ISBN 978-966-187-4

У посібнику за допомогою структурних наочних схем розглянуто теоретичні і практичні питання фінансового забезпечення проектів за технологією проектного фінансування, до кожної теми дисципліни наведені запитання для самоконтролю знань та тестові завдання, перелік рекомендованої літератури.

За змістом посібник відповідає програмі дисципліни «Проектне фінансування», яку вивчають студенти магістратури за спеціалізацією «Банківська справа». «Фінансовий менеджмент» та «Облік і аудит».

 
Єлизавета Ярославна — королева двох держав PDF Друк e-mail
Четвер, 09 листопада 2017, 10:11

Єлизавета Ярославна — королева двох держав

Крутенко, Н. Г.

Єлизавета Ярославна — королева двох держав / Наталія Крутенко. — К.: Либідь, 2015. — 168 с: іл.

ISBN 978-966-06-0688-3

Біографію Єлизавети, дочки князя Ярослава Мудрого, яка стала королевою Норвегії і Данії, сформували не документи, а ісландські саги. Дотримуючись історичної канви, авторка — мистецтвознавець Наталія Крутенко пропонує захопливу версію життєвих злетів і драм титулованої киянки. Видання рясно ілюстроване творами українських і закордонних митців.

Для широкого загалу.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 7 з 233
Вхід для читача Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову Вхід для оператора
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Ваш 25-ый час – для руководителей
Контрольно-ревізійна діяльність
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки