04 | 06 | 2020
Головна Нові надходження книг Електронні змісти книг
Останні виставки
Останні новини
Електронні змісти книг

Книги та журнали, що надійшли до бібліотеки ПУЕТ за останній час.Звітність підприємств PDF Друк e-mail
Четвер, 28 травня 2020, 13:46

Звітність підприємств

Петришин Л. П., Сиротюк Г. В.

Звітність підприємств: Навч. посіб. / Петришин Л. П., Сиротюк Г. В. /, Львів «Магнолія 2006», 2017. – 436 c.

ISBN 978-617-574-092-7 «Магнолія 2006»

У навчальному посібнику комплексно розглядаються нормативно-правові теоретичні та практичні основи звітності, склад і структура фінансової та статистичної звітності підприємств. Відповідно до чинного законодавства описані методологія і методика складання окремих форм звітності, вимоги і принципи їх заповнення, подання та оприлюднення. На конкретних прикладах висвітлені теоретичні і прикладні основи відображення в бухгалтерському обліку та звітності різних господарських операцій.

Призначено для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації економічних спеціальностей, слухачів інститутів та факультетів післядипломної освіти, викладачів, бухгалтерів-практиків, усіх, хто цікавиться проблемами обліку та звітності.

 
Похідні фінансові інструменти: функціональні механізми та суперечності використання в Україні PDF Друк e-mail
Четвер, 28 травня 2020, 11:05

Похідні фінансові інструменти: функціональні механізми та суперечності використання в Україні

Солодка О. О. Похідні фінансові інструменти: функціональні механізми та суперечності використання в Україні : монографія / Солодка О. О. – Київ : Кондор-Видавництво, 2016. – 432 c.

ISBN 978-617-7458-21-9

Монографію присвячено дослідженню функціональних механізмів і суперечностей використання похідних фінансових інструментів в Україні. Композиційна структура наукової монографії містить: теоретичні аспекти використання похідних фінансових інструментів; концепцію мінімізації координаційних деструкцій в економіці України через функціональний механізм похідних фінансових інструментів; механізм функціонування ринку похідних фінансових інструментів України; структурні та функціональні аспекти обігу форвардних і ф’ючерсних контрактів; організацію та функціонування ринку опціонних контрактів; механізм функціонування і сфери застосування контрактів своп і кредитних деривативів; механізм оптимізації вибору базових активів похідних фінансових інструментів.

Монографія призначена для студентів економічних спеціальностей, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів; враховує галузеві особливості підготовки фахівців спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування»; охоплює коло професійних інтересів фахівців з фінансів і кредиту, корпоративного управління, управління активами, біржових операцій, Інтернет-трейдингу, ІТ-технологій строкового ринку, управління ризиками, фінансового моделювання, фінансового інжинірингу.

 
Нариси з міжнародного приватного права. Вип. 4 PDF Друк e-mail
Четвер, 28 травня 2020, 10:53

Нариси з міжнародного приватного права. Вип. 4

Нариси з міжнародного приватного права. Вип. 4 / за ред. А. С. Довгерта, О. М. Бірюкова. – К.: Алерта, 2016. – 200 с.

ISBN 978-617-566-401-8

Ця книга є четвертим у серії актуальних проблем міжнародного приватного права. У цьому виданні висвітлюються окремі результати наукових досліджень з міжнародного приватного права, виконаних представниками різних наукових шкіл і академічних установ.

Для студентів, аспірантів, викладачів юридичних та економічних вузів, спеціалістів-практиків і широких кіл читачів. Корисний також для представників державних установ, що відповідають за гармонізацію вітчизняного законодавства і норм Європейського права та міжнародних стандартів з різних аспектів регулювання приватноправових відносин з іноземним елементом.

 
Біржова діяльність PDF Друк e-mail
Четвер, 28 травня 2020, 10:39

Біржова діяльність

Біржова діяльність: навч. посібник / Н. А. Хрущ, П. Г. Іжевський, С. В. Безвух. – Хмельницький : ХНУ, 2017. – 347 с.

ISBN 978-611-1458-16-5

Посібник містить навчальний матеріал, який дає цілісне уявлення про біржі, біржову торгівлю, фінансовий ринок і ринок інвестиційних ресурсів, біржові угоди та біржові операції, а також сучасні біржові новації. Докладно висвітлено основи біржової діяльності, представлений механізм взаємодії учасників біржової торгівлі, розглянута стратегія і тактика поведінки при участі в торгах на біржовому ринку.

Для студентів економічних спеціальностей, а також може бути використаний в програмах перепідготовки та підвищення кваліфікації, аспірантами, викладачами та практиками.

 
Психологическая теория права и современность PDF Друк e-mail
Четвер, 28 травня 2020, 10:26

Психологическая теория права и современность

Мережко Александр

Психологическая теория права и современность / А. Мережко. – Одесса : Фенікс, 2017. – 194 c.

ISBN 978-966-928-116-6

Монография посвящена психологической теории права, созданной Л. И. Петражицким, в свете современной психологии и социологии. В монографии исследуются такие вопросы, как: методология психологической теории права, понятие эмоции в современной психологии, концепция правовой и нравственной эмоции, а также понятия политических, религиозных, научных и эстетических эмоций. Автор монографии обосновывает существование правовой мотивологии и нейроюриспруденции. Он также рассматривает основы эмоциональной социологии и концепцию государства как социально-психологического явления.

Монография представляет интерес для юристов, психологов, социологов и всех, кого интересуют проблемы современной психологии, теории, социологии и философии права.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 7 з 279
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Как разговаривать с кем угодно, когда угодно и где угодно
Разработка Web-приложений с помощью РНР и MySQL, 3-е издание
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки