23 | 06 | 2018
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарійURAN

Facebook.com
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Математические методы и модели в управлении PDF Друк e-mail
Середа, 25 квітня 2018, 11:10

Математические методы и модели в управлении

Шикин Е. В., Чхартишвили А. Г.

Математические методы и модели в управлении : учебное пособие / Е. В. Шикин, А. Г. Чхартишвили. М.: КДУ, 2009. — 440 с: табл., ил.

ISBN 978-5-98227-574-5

Книга содержит изложение основных математических методов и моделей, используемых при выработке управленческих решений.

Рассматриваются сетевая оптимизация, линейное программирование, управление запасами, модель Леонтьева, метод анализа иерархий, методы прогнозирования, вероятностные и статистические методы, методы теории игр, основы теории управления организованными системами и некоторые другие.

Книга рассчитана на студентов и преподавателей вузов, слушателей учебных программ по менеджменту и государственному управлению, руководителей разного уровня, интересующихся современными подходами к проблеме принятия решений в управлении.

 
Німецька мова готельно-ресторанної справи PDF Друк e-mail
Середа, 25 квітня 2018, 11:07

Німецька мова готельно-ресторанної справи

Туріс І.Ю.

Німецька мова готельно-ресторанної справи: Навчальний посібник. - Вид. перше. - К.: Кондор, 2011.- 196 с

ISBN 978-966-351-382-9

Навчальний посібник містить у собі теоретичний курс з граматики німецької мови з вправами для студентів напряму підготовки готельно-ресторанної справи. Велика увага приділена діалогічному мовленню. Наявні також професійно-орієнтовані тексти для читання та перекладу. Не залишаються поза увагою і завдання для самостійної та індивідуальної роботи студентів. Для зручності та більш ефективного опрацювання лексики, в кінці посібника додається термінологічний словник.

Рекомендується для формування основ граматичних знань усного та писемного мовлення на початковому та середньому ступенях вивчення німецької мови (як основної, та і другої) для студентів напряму підготовки готельно-ресторанної справи у вищих навчальних закладах, а також для тих, хто бажає поглибити знання з німецької мови з цього фаху.

Для студентів, абітурієнтів, вчителів та працівників сфери готельно-ресторанного бізнесу.

 
Основи теорії електронних кіл PDF Друк e-mail
Середа, 25 квітня 2018, 11:04

Основи теорії електронних кіл

Бобало Ю.Я. та ін.

Основи теорії електронних кіл: Підручник / Ю.Я. Бобало, Б.А. Мандзій, П.Г. Стахів, Л.Д. Писаренко, Ю.І. Якименко; За ред. проф. Ю.Я. Бобала. - Львів: Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. - 332 с

ISBN 978-966-553-815-8

Висвітлено основні поняття теорії сигналів, розкрито базові положення теорії електричних кіл, описано їхні компоненти. Значну увагу приділено аналізу електронних кіл, а також перетворенням сигналів в електронних колах.
Видання охоплює всі три види занять з теорії електронних кіл. Кожний розділ закінчується питаннями для самоконтролю, прикладами розв'язання типових задач та задачами для самостійного розв'язування.

Додається електронний підручник, який грунтується на двох попередніх виданнях. Він містить три частини, перша з яких значною мірою повторює попередні видання, а дві інші — дають студентові змогу здійснити комп'ютерну самооцінку отриманих знань, а також підготуватись до виконання лабораторних робіт.

Для студентів ВНЗ III - IV рівнів акредитації, які навчаються на базових напрямах "Комп'ютерні науки", "Мікро- та наноелектроніка", "Електронні пристрої та системи", "Оптоелектроніка" тощо і вивчають курс "Основи теорії електронних кіл" або подібні курси.

 
Комерціалізація технологій та об'єктів патентного права PDF Друк e-mail
Середа, 25 квітня 2018, 11:00

Комерціалізація технологій та об'єктів патентного права

Мокій А. І.

Комерціалізація технологій та об'єктів патентного права : навчальний посібник / А. І. Мокій, І. Г. Бабець, Ю. В. Полякова. - Львів: «Магнолія 2006», 2017 - 272 с.

ISBN 978-617-574-057-6 «Магнолія 2006»

Розглядаються основні аспекти, форми та засоби процесу комерціалізації технологій та об'єктів патентного права. Приділяється увага міжнародному економічному співробітництву в сфері трансферу технологій та об'єктів патентного права, організації процесу комерціалізації технологій, оцінці вартості прав на об'єкти інтелектуальної власності, стратегічному маркетингу технологій і високотехнологічної продукції.

Для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, а також наукових та практичних працівників.

 
Гроші та кредит PDF Друк e-mail
Середа, 25 квітня 2018, 10:56

Гроші та кредит

Михайловська І.М., Ларіонова К.Л.

Гроші та кредит: Навчальний посібник. - Львів: Новий Світ-2000, 2016.- 432 с

ISBN 966-7827-99-2 "Новий Світ-2000"

Зміст підручника відповідає тематиці, передбаченої галузевим стандартом вищої освіти "Освітньо-професійна програма підготовки бакалавра, спеціаліста, магістра напряму 0501 "Економіка і підприємництво".

У підручнику подається система загальнотеоретичних і прикладних знань з грошових, кредитних та валютно-фінансових відносин, механізму їх функціонування, впливу на розвиток макроекономічних процесів, змісту і суті грошової, кредитної та валютної політики.

Теоретичний матеріал доповнено аналізом офіційних статистичних публікацій, законодавчих актів.

Видання розраховане на студентів економічних спеціальностей вищих закладів освіти, аспірантів, викладачів, наукових і практичних працівників.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 245
Вхід для читача Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову Вхід для оператора
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Микроменеджмент
Основні принципи фандрейзінга: Секрети залучення грошових коштів для неприбуткових організацій
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки