30 | 05 | 2020
Головна Нові надходження книг Електронні змісти книг
Останні виставки
Останні новини
Електронні змісти книг

Книги та журнали, що надійшли до бібліотеки ПУЕТ за останній час.Нариси з міжнародного приватного права. Вип. 4 PDF Друк e-mail
Четвер, 28 травня 2020, 10:53

Нариси з міжнародного приватного права. Вип. 4

Нариси з міжнародного приватного права. Вип. 4 / за ред. А. С. Довгерта, О. М. Бірюкова. – К.: Алерта, 2016. – 200 с.

ISBN 978-617-566-401-8

Ця книга є четвертим у серії актуальних проблем міжнародного приватного права. У цьому виданні висвітлюються окремі результати наукових досліджень з міжнародного приватного права, виконаних представниками різних наукових шкіл і академічних установ.

Для студентів, аспірантів, викладачів юридичних та економічних вузів, спеціалістів-практиків і широких кіл читачів. Корисний також для представників державних установ, що відповідають за гармонізацію вітчизняного законодавства і норм Європейського права та міжнародних стандартів з різних аспектів регулювання приватноправових відносин з іноземним елементом.

 
Біржова діяльність PDF Друк e-mail
Четвер, 28 травня 2020, 10:39

Біржова діяльність

Біржова діяльність: навч. посібник / Н. А. Хрущ, П. Г. Іжевський, С. В. Безвух. – Хмельницький : ХНУ, 2017. – 347 с.

ISBN 978-611-1458-16-5

Посібник містить навчальний матеріал, який дає цілісне уявлення про біржі, біржову торгівлю, фінансовий ринок і ринок інвестиційних ресурсів, біржові угоди та біржові операції, а також сучасні біржові новації. Докладно висвітлено основи біржової діяльності, представлений механізм взаємодії учасників біржової торгівлі, розглянута стратегія і тактика поведінки при участі в торгах на біржовому ринку.

Для студентів економічних спеціальностей, а також може бути використаний в програмах перепідготовки та підвищення кваліфікації, аспірантами, викладачами та практиками.

 
Психологическая теория права и современность PDF Друк e-mail
Четвер, 28 травня 2020, 10:26

Психологическая теория права и современность

Мережко Александр

Психологическая теория права и современность / А. Мережко. – Одесса : Фенікс, 2017. – 194 c.

ISBN 978-966-928-116-6

Монография посвящена психологической теории права, созданной Л. И. Петражицким, в свете современной психологии и социологии. В монографии исследуются такие вопросы, как: методология психологической теории права, понятие эмоции в современной психологии, концепция правовой и нравственной эмоции, а также понятия политических, религиозных, научных и эстетических эмоций. Автор монографии обосновывает существование правовой мотивологии и нейроюриспруденции. Он также рассматривает основы эмоциональной социологии и концепцию государства как социально-психологического явления.

Монография представляет интерес для юристов, психологов, социологов и всех, кого интересуют проблемы современной психологии, теории, социологии и философии права.

 
Держава: питання теорії (загальний і конституційно-правовий аспекти) PDF Друк e-mail
Четвер, 28 травня 2020, 09:23

Держава: питання теорії (загальний і конституційно-правовий аспекти)

Сухонос В. В.

Держава: питання теорії (загальний і конституційно-правовий аспекти) / В. В. Сухонос. — Суми : Університетська книга, 2015. – 343 c.: іл.

ISBN 978-966-680-761-1

У монографії на основі сучасних досягнень теорії держави і новітньої конституціоналістики, досліджуються поняття, сутність і функції держави. Зокрема, висвітлюється історія ії становлення й розвитку, а також аналізується статус держави у суспільстві. Значна увага приділяється взаємовпливу держави і громадянського суспільства.

Для науковців, викладачів і студентів, а також тих, хто цікавиться проблемами держави та її роллю в процесах становлення й розвитку суспільства.

 
Социальное управление. Теория, методология, практика PDF Друк e-mail
Четвер, 28 травня 2020, 09:09

Социальное управление. Теория, методология, практика

Кикоть, Владимир Яковлевич.

Социальное управление. Теория, методология, практика: монография / В. Я. Кикоть, Д. И. Грядовой. – М.: ЮНИТИ-ДAHA, 2010. – 311 с.

I. Грядовой, Дмитрий Иосифович.

ISBN 978-5-238-01577-4 Агентство CIP РГБ

Представлены общие принципы социального управления и основные концепции управленческого решения, как на теоретическом, так и на практическом уровне. Особое место отведено идее системности исследования процесса принятия решения.

Рассмотрены природа и роль решений в системе управления, организация и технология процесса принятия решений, возможности обоснования, оптимизации и прогнозирования их последствий с помощью современных методов моделирования и экспертных оценок.

Для преподавателей и студентов высших учебных заведений, монография может быть полезна для научных работников, аспирантов, руководящих работников и всех тех, кто интересуется вопросами организации управления.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 275
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
100% аудио испанский: начальный и средний уровень
Конфліктологія та теорія переговорів
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки