21 | 10 | 2019
Головна Інформація для читачів

Останні виставки
Останні новини
Останні новини
Документальний триптих про М.М. Петренка PDF Друк e-mail
Середа, 15 березня 2017, 14:26

Документальний триптих про М.М. Петренка

14 березня 2017 року викладачі, студенти та співробітники ПУЕТ мали змогу переглянути документальний триптих, присвячений постаті Михайла Петренка (1817-1862), поета-романтика, визнання котрому принесла поезія “Небо”, яку було покладено в основу всесвітньо відомої української пісні-романсу, та поспілкуватися з його авторами – Шакіним Миколою Івановичем та Щибрею Леонідом Івановичем.

Співробітники відділу обслуговування навчальної і наукової літератури підготували книжкову виставку, яку всі бажаючі могли переглянути, а наостанок гості подарували бібліотеці ПУЕТ книгу авторства Леоніда Щибрі та Леся Ісаєва «Отаман Савонов», яку незабаром можна буде взяти на науковому абонементі бібліотеки.

 
«Тарас Шевченко – український художник, поет, мислитель» PDF Друк e-mail
Вівторок, 07 березня 2017, 00:00

 «Тарас Шевченко – український художник, поет, мислитель»

25 лютого (9 березня за новим стилем) 1814 року в метричній книзі церкви святого Іоана Богослова села Моринці Звенигородського повіту Київської губернії з’явився черговий запис: «У жителя села Моринці Григорія Шевченка та його дружини Катерини народився син Тарас». Священик, який молитвував і хрестив хлопчика, назвав його Тарасом, тому що того дня Церква вшановує пам’ять знаменитого константинопольського патріарха кінця VIII — початку IX століть святителя Тарасія. Ніхто, звісно, і гадки не мав, що це народжене під стріхою простої селянської хати хлоп’я стане колись найбільшим генієм України, поетом і художником, якого український народ поставить вище за всіх політиків, завойовників і можновладців.

Детальніше...
 
День інформації - березень 2017 PDF Друк e-mail
Понеділок, 27 лютого 2017, 09:45

Шановні викладачі, співробітники, магістри!

З 1 березня 2017 р. - 4 квітня 2017 р. у читальному залі для науковців (кім. 135) відбудуться "Дні інформації", на яких будуть представлені нові надходження документів (книги, періодичні та аудіовізуальні видання) до бібліотеки за минулий місяць. Запрошуємо переглянути виставку на тему: «Інформаційна безпека та інформаційні війни».

Час проведення - з 1000 - 1700 год.

 
Курси підвищення кваліфікації бібліотекарів - 2017 PDF Друк e-mail
Четвер, 23 лютого 2017, 14:25

З 23.02.17 р. розпочалися заняття на на курсах підвищення кваліфікації бібліотекарів на базі бібліотеки ВНЗ Укоопспілки “Полтавський університет економіки і торгівлі” за тематикою «Інноваційна діяльність бібліотек із забезпечення інформаційних потреб користувачів». Автори курсів Іванова Валентина Василівна, доктор економічних наук, професор та Науменко Ірина Олександрівна, завідувачка інформаційно-бібліографічним відділом бібліотеки університету проводять заняття за наступними темами: удосконалення або засвоєння нових бібліотечних послуг і розширення їх асортименту; удосконалення методів управління бібліотекою, організаційних соціальних аспектів управлінської діяльності; модернізація бібліотечних технологічних процесів, упровадження автоматизованих бібліотечних технологій; реалізація інновацій у довідково-бібліографічному та інформаційному обслуговуванні користувачів.

Після закінчення курсів бібліотекарі отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

Успішного вам навчання, колеги!

 
Фотовиставка «Ні, Я жива, я вічно буду жити…» PDF Друк e-mail
Четвер, 23 лютого 2017, 10:49

22.02.17 р. в бібліотеці ПУЕТ відбулася презентація фотовиставки «Ні, Я жива, я вічно буду жити…»  присвячена дню народження Лесі Українки. Виставка дещо незвичайна. Автор світлин – Гула Валентина  Іванівна народилася в м. Новоград-Волинський – малій батьківщині Лесі Українки. В місті є чудовий музей нашої геніальної поетеси. В цьому музеї зібрані її речі, дитячі книжки, які читали маленькій Лесі, і ті, що вона вже читала сама та ще багато цікавих автентичних речей, що не так часто зустрічається в більшості меморіальних музеїв. І Гулій В. І. захотілося поділитися своїми враженнями та відчуттями від відвідин музею. Так народилася ідея щодо організації фотовиставки до дня народження Лесі Українки. На презентації виступили: директор бібліотеки Садова С. В., автор світлин Гула В. І.. Співробітники відділу обслуговування навчальної і наукової літератури Лоза Л. А., Архіпова С. Л., Юрко І. В. прочитали чудові поезії Л. Українки. Поряд з фотовиставкою була розгорнута книжково-ілюстративна виставка творів поетеси. Студенти із задоволенням ознайомилися з обома виставками.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 35
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Как разговаривать с кем угодно, когда угодно и где угодно
Экономика развития
Банер
feed-image RSS
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки