19 | 03 | 2018
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарійURAN

Facebook.com
Головна Інформація для читачів

Останні виставки
Останні новини
Останні новини
До Дня захисника України PDF Друк e-mail
Вівторок, 18 жовтня 2016, 11:46

До Дня захисника України

З метою вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України до Дня захисника України і Дня українського козацтва працівниками бібліотеки ПУЕТ було організовано комплекс заходів на тему: «Свято мужності і відваги», де одночасно з традиційною книжково-ілюстративною виставкою, на моніторі, який знаходився рядом з експонованою літературою, демонструвалися відеофільми та відеокліпи про мужність і героїзм захисників української землі. Відбулася віртуальна презентація книги «Аеропорт» Сергія Лойко у вигляді буктрейлеру, який був створений бібліотекою ПУЕТ. Бібліографічний огляд книжково-ілюстративної виставки привернув увагу студентів університету. Захід проводився у фойє університету.

 
Дні інформації - жовтень 2016 PDF Друк e-mail
П'ятниця, 07 жовтня 2016, 07:46

Шановні викладачі, співробітники, магістри!

З 12 жовтня 2016 р. - 8 листопада 2016 р. у читальному залі для науковців (кім. 135) відбудуться "Дні інформації", на яких будуть представлені нові надходження документів (книги, періодичні та аудіовізуальні видання) до бібліотеки за минулий місяць. Запрошуємо переглянути виставку на тему: «Вища освіта: стан, проблеми, перспективи розвитку».

Час проведення - з 1000 - 1700 год.

 
Екскурсія до музею-заповідника А. С. Макаренка PDF Друк e-mail
Середа, 05 жовтня 2016, 14:39

Екскурсія до музею-заповідника А. С. Макаренка

Всеукраїнський день бібліотек колектив бібліотеки ПУЕТ відзначив поповненням особистих інформаційних ресурсів новою краєзнавчою інформацією завдяки екскурсії до музею-заповідника А. С. Макаренка в с. Ковалівка. А якщо не так науково і серйозно, то ця поїздка відкрила багато цікавих фактів з життя видатного педагога. Осучаснені музейні експозиції майже реально ввели до життя колонії 20-х років ХХ століття, незмінні чудові краєвиди навкруги ще більше підсилили відчуття реальності тих давніх подій. Враження у нас залишилися чудові!

Особливо приємно нам, бібліотекарям, було спостерігати в численних музейних вітринах експонати, пов’язані з книгами, самі книги та велике настінне панно з безсмертними словами: «Книга - джерело знань»!

 
Перший курс вчиться користуватися інформаційними ресурсами бібліотеки PDF Друк e-mail
Середа, 07 вересня 2016, 15:27

Перший курс вчиться користуватися інформаційними ресурсами бібліотеки

Подивіться, які красиві і розумні діти прийшли до нас в університет на перший курс! Співробітники бібліотеки з 1 вересня інтенсивно проводять заняття зі студентами першого курсу з основ бібліотечно-інформаційних технологій, навчають їх володінню пошуковими навичками, виявленню інформації за допомогою традиційних бібліографічних ресурсів та інноваційних ресурсів (електронного каталогу, електронної бібліотеки, сайту бібліотеки тощо).

Бібліотекарі абонементів навчальної і наукової літератури підготували комплекти підручників і занесли їх в електронні формуляри студентів. Дві-три хвилини і кожний студент отримує свій комплект підручників на 1 семестр.

Гарного вам навчання, наші шановні першокурсники, а бібліотека завжди готова надати вам підтримку і доступ до всіх її друкованих та електронних ресурсів!

 
День інформації - вересень 2016 PDF Друк e-mail
Четвер, 01 вересня 2016, 09:49

Шановні викладачі, співробітники, магістри!

З 14 вересня 2016 р. - 11 жовтня 2016 р. у читальному залі для науковців (кім. 135) відбудеться "День інформації", на якому представлені нові надходження документів (книги, періодичні та аудіовізуальні видання) до бібліотеки за минулий місяць. Запрошуємо переглянути виставку на тему: «Напрями реалізації інноваційної політики в Україні та світі».

Час проведення - з 1000 - 1700 год.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 31
Вхід для читача Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову Вхід для оператора
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Реинжиниринг корпорации : Манифест революции в бизнесе
Стратегічний менеджмент
Банер
feed-image RSS
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки