25 | 09 | 2023
Науковцям
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність
Головна Новини

Останні виставки
Останні новини
Останні новини
160 років від Дня народження Володимира Вернадського – першого президента Академії наук України PDF Друк e-mail
Четвер, 09 березня 2023, 09:22

160 років від Дня народження Володимира Вернадського – першого президента Академії наук України

Володимир Іванович Вернадський

160 років тому - 12 березня 1863 року народився український філософ, природознавець, мислитель, засновник геохімії, біогеохімії, радіогеології, вчення про біосферу і космізм - академік Володимир Іванович Вернадський. Заслуги Вернадського перед Україною і всім світом важко перелічити. Вернадський - основоположник багатьох нових наук, творець революційного вчення про біосферу і ноосферу, організатор і перший президент Національної академії наук України.

Життя Володимира Івановича Вернадського було тісно пов'язане з Полтавщиною. Тут пройшли його дитячі роки. В селі Великі Шишаки на Полтавщині Вернадські мали садибу, куди майже щороку на літо приїздили всією родиною, історія якої пов'язана із знатним українським родом.

До цієї визначної дати на сайті бібліотеки у розділі «Моя рідна Полтавщина. Видатні діячі з Полтавщини» розміщено матеріал про життєвий шлях і наукові досягнення Володимира Івановича Вернадського. Запрошуємо ознайомитися з інформацією про великого вченого XX століття.

 
ЗНАЙОМСТВО З КОРИФЕЄМ МАРКЕТИНГУ PDF Друк e-mail
Понеділок, 14 листопада 2022, 12:35

ЗНАЙОМСТВО З КОРИФЕЄМ МАРКЕТИНГУ

11 листопада 2022 року студенти-маркетологи першого курсу відвідали бібліотеку, де ознайомились із сайтом та електронною бібліотекою, правилами пошуку документів у електронному каталозі, переглянули фонди наукового та навчального абонементів зі спеціальності «Маркетинг».

Медіатека

Завідувачка кафедри маркетингу проф. Н. В. Карпенко ознайомила першокурсників із роботами основоположника сучасної теорії управління маркетингом Філіпа Котлера, особливо наголосивши на різних виданнях його творів.

Абонемент

 
День української писемності та мови PDF Друк e-mail
Вівторок, 08 листопада 2022, 08:46

День української писемності та мови

9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови. Мова − це найважливіший засіб спілкування і пізнання та один із ключових факторів незалежності країни. Ми маємо безцінний дар – одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу. В умовах окупацій іноземними загарбниками, зберегти мову означає зберегти націю, зберегти нашу українську самобутність.

foto22110401

Детальніше...
 
Всеукраїнський день бібліотек PDF Друк e-mail
П'ятниця, 30 вересня 2022, 08:10

den bibliotek

 
Нові надходження за липень – серпень PDF Друк e-mail
Понеділок, 29 серпня 2022, 10:43

Нові надходження за липень – серпень

Фонди бібліотеки поповнилися новими виданнями з правознавства, туризму, економіки, психології та ін. Ця література представлена на книжковій виставці «Нові книги», яка знаходиться у фойє читальної зали. Запрошуємо студентів і викладачів ознайомитися із книжковими новинками 2021–2022 років видання. Книги, які розміщені на виставці, ви можете отримати в читальному залі та на абонементах навчальної і наукової літератури.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 41
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Техники управления агрессией
Базы данных. В 2-х кн. Книга 2. Распределенные и удаленные базы данных
Банер
feed-image RSS
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки