28 | 09 | 2021
Науковцям
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність

Контроль якості та безпечності харчової продукції
Головна Новини

Останні виставки
Останні новини
Останні новини
Робота з інформаційними ресурсами інноваційної бібліотеки ПУЕТ PDF Друк e-mail
Четвер, 16 вересня 2021, 10:57

Робота з інформаційними ресурсами інноваційної бібліотеки ПУЕТ

Новий 2021-2022 навчальний рік для здобувачів вищої освіти  першого курсу Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» як завжди розпочався з вивчення дисципліни «Університетська освіта».

Так, 6 - 10 вересня 2021 року у стінах бібліотеки ПУЕТ відбулася зустріч першокурсників із директором Центру інформаційного забезпечення освітнього процесу Діденко Л. М. та бібліотекарями: Бакум Н. Г., Тимченко Л. О., Савченко О. О., Левошко Н. В.

Основним завданням було ознайомити студентів із бібліотекою та правилами користування нею, розповісти про особливості роботи з електронним каталогом, репозиторієм. Завітали до медіатеки, навчального й наукового абонементів, загальної читальної зали, дізналися про особливості бібліотечних послуг, які можуть бути в ньому отримані, та побачили багатий книжковий фонд бібліотеки ПУЕТ. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері. 
Графік видачі підручників 2021-2022 PDF Друк e-mail
Вівторок, 31 серпня 2021, 14:53

altШановні студенти 1-го курсу стаціонарного відділення!

Бібліотека ПУЕТ запрошує вас отримати підручники на I семестр 2021-2022 навчального року на Навчальному абонементі бібліотеки.

Детальніше...
 
Оглядова екскурсія до бібліотеки студентами Полтавського фахового кооперативного коледжу PDF Друк e-mail
Четвер, 01 липня 2021, 08:28

Оглядова екскурсія до бібліотеки студентами Полтавського фахового кооперативного коледжу

22 червня 2021 року до бібліотеки ПУЕТ завітали студенти першого курсу Полтавського фахового кооперативного коледжу.

Працівники бібліотеки ознайомили студентів із фондами читального й навчального абонементів, медіатекою, розповіли про сайт бібліотеки та особливості робіт з електронним каталогом і репозитарієм.

 
Книжкова виставка до Всесвітнього тижня грошей PDF Друк e-mail
Понеділок, 22 березня 2021, 08:38

Книжкова виставка до Всесвітнього тижня грошей

Із 22 по 28 березня в ПУЕТ проходить Всесвітній тиждень грошей – Global Money Week. Це щорічна міжнародна інформаційна кампанія, що включає заходи на фінансову тематику для молоді. Основна мета Всесвітнього тижня грошей – привернути увагу до фінансової освіти й фінансової грамотності, надихнути молодь дізнатися більше про гроші: як заробляти та як управляти власними заощадженнями. Гасло Global Money Week – «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!»

Велике значення в отриманні знань має саме книга. Тому співробітники бібліотеки долучилися до проведення цих заходів і в рамках проєкту було організовано розгорнуту книжкову виставку «Фінанси – наука для успішної діяльності в бізнесі». На виставці представлені наукові видання з основ фінансів, грошей і кредиту, банківської справи, міжнародних фінансів, оподаткування та ін. Вивчення цієї літератури дає змогу отримати знання у сфері фінансів, сприяє підвищенню фінансової обізнаності наших студентів. У майбутньому ці знання знадобляться для успішної діяльності в бізнесі.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати читальний зал бібліотеки й ознайомитися з представленими на книжковій виставці виданнями.

 
Книжкова виставка «Лідерство в сучасному управлінні» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 19 березня 2021, 08:26

Книжкова виставка «Лідерство в сучасному управлінні»

17 березня в університеті відбувся цікавий захід «Ніч науки». У рамках цього заходу С. І. Нестуля проводила тренінг із лідерства для студентів.

Сьогодні проблема лідерства й керівництва є дуже важливою. Класики сучасного менеджменту прийшли до висновку, що людьми не потрібно управляти, їх завдання – направляти людей. Проблеми лідерства є ключовими для досягнення організаційної ефективності. Тому для того, щоб стати успішним керівником, потрібно бути лідером.

Співробітники бібліотеки долучилися до проведення заходу й організували книжкову виставку «Лідерство в сучасному управлінні». Студенти мали змогу ознайомитися з роботами О. О. Нестулі, С. І. Нестулі та іншими цікавими книгами на тему лідерства. Представлена на виставці література допоможе оволодіти знаннями з основ лідерства, знайти відповіді на запитання: Що таке лідерство? Яким має бути справжній лідер? Як стати ефективним керівником і досягти успіху в бізнесі? На виставці також можна було ознайомитися з роботами видатних людей, які досягли значних успіхів у бізнесі.

Книги з лідерства можна отримати в читальному залі та на науковому й навчальному абонементах бібліотеки.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 38
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Studio d A1. Deutsch als Fremdsprache
Новий цифровий світ
Банер
feed-image RSS
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки