17 | 06 | 2019
Головна Нові надходження книг Методологія і організація наукових досліджень
Останні виставки
Останні новини
Методологія і організація наукових досліджень PDF Друк e-mail
П'ятниця, 11 квітня 2014, 13:32

Методологія і організація наукових досліджень   Бірта Г. О. Методологія і організація наукових досліджень, [текст] : навч. посіб. /Г. О. Бірта, Ю.Г. Бургу-К.: «Центр учбової літератури», 2014. - 142 с
   ISBN 978-617-673-248-8
   У посібнику >загальнена і систематизована вся необхідна інформація, пов'язана з виконанням будь-яких наукових робіт.
   Викладено проблеми, що виникають при написанні, - від вибору теми роботи до її захисту, наведені найбільш раціональні способи їх подолання.
   Систематизовані норми, правила, вимоги щодо оформлення текстових наукових робіт, які є загальними, універсачьними незалежно від профілю навчального закладу.
   В концентрованій, зручній для сприйняття формі приводяться найбільш важливі відомості про порядок та правила підготовки і захисту письмових робіт.
   Посібник розраховано на студентів навчальних закладів III-IV рівнів акредитації з напряму підготовки «Товарознавство і торговельне підприємництво», а також для аспірантів і викладачів вищих навчальних закладів.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Карьера менеджера
Закупівельна логістика
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки