27 | 05 | 2020
Головна Нові надходження до електронної бібліотеки Управління діяльністю організаційно-виробничих систем

Останні виставки
Останні новини
Управління діяльністю організаційно-виробничих систем PDF Друк e-mail
Вівторок, 18 лютого 2014, 16:17

Управління діяльністю організаційно-виробничих систем   Петрович Й. М.
   Управління діяльністю організаційно-виробничих систем : навч. посіб. / Й. М. Петрович. — К. : Знання, 2013. — 510 с.
   ISBN 978-617-07-0081-0

   У навчальному посібнику узагальнено вітчизняний і зарубіжний досвід управління діяльністю організаційно-виробничих систем у ринкових умовах господарювання. Чільне місце відведено теоретичним засадам їх формування і функціонування, особливий акцент зроблено на висвітленні проблемних питань управління інноваційною, виробничою, постачальницькою та збутовою діяльністю. Розглянуто проблем¬ні питання управління процесами адаптації, диверсифікації, конверсії та перепрофілювання діяльності організаційно-виробничих систем. Актуалізації й перевірці засвоєння матеріалу сприятимуть вміщені в посібнику контрольні запитання та тести.
   Для студентів вищих навчальних закладів, які опановують економічні спеціальності освітньо-кваліфікаційного рівня "магістр", а також для студентів технічних спеціальностей, слухачів закладів підвищення кваліфікації, аспірантів, економістів і менеджерів, освітян та науков¬ців, яких цікавлять сучасні проблеми управління.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Маркетинговые войны
Фінанси (державні, корпоративні, міжнародні)
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки