18 | 12 | 2018
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарійURAN

Facebook.com
Головна Нові надходження книг Економіка підприємства
Останні виставки
Останні новини
Економіка підприємства PDF Друк e-mail
Понеділок, 15 липня 2013, 09:48

Економіка підприємства   Мацибора В.I., Збарський В.К., Мацибора Т.В.
   Економіка підприємства: Навч. посібн. - 2-ге вид., перероб. й доп. - К.: Каравела, 2012. - 320 с.
   ISBN 978-966-2229-31-8
   Навчальний посібник підготовлено відповідно до освітньо-професійної програми підготовки бакалавра за спеціальностями напряму 0305 - "Економіка і підприємництво". Викладено теоретичні, методичні та практичні питання функціонування економіки підприємства, обґрунтовано сучасний економічний механізм ефективного господарювання в умовах ринку та конкуренції. Висвітлено питання формування і використання ресурсів підприємства, його інноваційно-інвестиційної діяльності, визначення фінансово-економічних результатів та ефективності виробництва.
   Для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за програмами підготовки бакалаврів, спеціалістів та магістрів економічних фахових спрямувань. Посібник може бути корисним для слухачів інститутів перенавчання та підвищення кваліфікації працівників підприємств, а також для аспірантів, викладачів та спеціалістів, які вирішують питання господарської діяльності підприємства.

 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Основы туризма
Проектування закладів ресторанного господарства
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки