20 | 08 | 2019
Головна Нові надходження книг Економіка підприємства
Останні виставки
Останні новини
Економіка підприємства PDF Друк e-mail
Понеділок, 25 березня 2013, 11:12

Економіка підприємства   Гринчуцький В. І., Карапетян ?. Т., Погріщук Б. В.
   Економіка підприємства. Навч. посіб. 2- вид. перероб. та доп. - К.: Центр учбової літератури, 2012. - 304 с
   ISBN 978-611-01-0309-1
   У навчальному посібнику розглядаються питання створення підприємств, їх організаційно-правові форми, економічні та юридичні аспекти функціонування та ліквідації. Ґрунтовно висвітлені засади формування та використання всіх видів ресурсів (персоналу, основних фондів та обігових коштів, нематеріальних і інвестиційних ресурсів). Значну увагу приділено інноваційним процесам, плануванню діяльності та формуванню фінансово-економічних результатів діяльності суб'єктів господарювання. Розглянуто питання організації виробництва, продуктивності та оплати праці, витрат на виробництво й банкрутства підприємств.
   В кожній темі подані питання й тести для перевірки знань, список використаної та рекомендованої літератури.
   Навчальний посібник відповідає структурі та змісту програми курсу «Економіка підприємства» та призначений для студентів вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації всіх форм навчання й спеціальностей, а також для викладачів, керівників підприємств, менеджерів і підприємців.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Эффективный менеджер гостиницы
Книга коммерческого директора
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки