09 | 07 | 2020
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Міжнародний економічний правопорядок: актуальні питання правового регулювання PDF Друк e-mail
Четвер, 18 жовтня 2012, 07:59

Міжнародний економічний правопорядок: актуальні питання правового регулювання   Баймуратов М.О., Львова Є.О., Бабін Б.В. 
   Міжнародний економічний правопорядок: актуальні питання правового регулювання : моногр. / М.О. Баймуратов, Є.О. Львова, Б.В. Бабін ; за ред. д.ю.н., проф. М.О. Баймуратова. - Суми : Університетська книга, 2011. - 260 с
   ISBN 978-966-680-575-4

   У монографії досліджуються актуальні питання правового регулювання міжнародного економічного правопорядку в умовах глобалізації, зокрема розглядаються концептуальні та теоретичні аспекти генезису і розвитку міжнародного економічного права як правової основи міжнародного економічного правопорядку, роль держав і міжнародних інституцій у становленні міжнародного економічного правопорядку, роль України як члена світового співтовариства у становленні й розвитку міжнародного економічного права, сприйняття нею міжнародних стандартів міжнародного економічного права, актуальні проблеми програмності міжнародного економічного права.
   Для студентів, аспірантів і викладачів юридичних університетів, академій, ВНЗ, факультетів і училищ, державних службовців та службовців органів місцевого самоврядування, працівників державних та недержавних інституцій з питань розвитку та реалізації зовнішньоекономічної діяльності та інших форм міжнародного економічного співробітництва, а також для всіх, хто цікавиться актуальною проблематикою розвитку галузей та інститутів сучасного міжнародного публічного права.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Английский за 1 час. Аудиокурс английского языка
Звичаєве право українців у наукових дослідженнях 1920-х–початку 1930-х років
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки