07 | 08 | 2020
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Електронна комерція PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 17 січня 2011, 17:13
Електронна комерція

   Шалева О. І.

   Електронна комерція. Навч. посіб. - К.: Центр учбової літератури, 2011. - 216 с.

   ISBN 978-611-01-0152-3

   У посібнику розкриваються основні теми навчальної дисципліни "Електронна комерція". Розкрито суть, зміст та роль електронної комерції в сучасному секторі світової та вітчизняної економіки, розглянуто інструментарій електронної комерції на базі глобальної мережі Internet, сфери та основні принципи ведення електронної комерції. Значну увагу приділено характеристиці основних форм та проектів електронної комерції (зокрема електронним магазинам, електронним аукціонам, електронним торговельним майданчикам) електронним платежам, специфіці надання окремих видів послуг. Висвітлено питання аналізу ефективності електронної комерції та її нормативно-правового забезпечення.

   Навчальний посібник призначений для викладачів та студентів вищих навчальних закладів. Може бути корисним для комерсантів-практиків з метою підвищення кваліфікації у сфері електронної комерції.

Останнє оновлення на Понеділок, 17 січня 2011, 17:13
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Техники управления агрессией
Інвестиційна привабливість ресурсного потенціалу торговельного підприємства
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки