19 | 03 | 2019
Головна Нові надходження книг Суспільство, держава, економіка: феноменологія взаємодії та розвитку
Останні виставки
Останні новини
Суспільство, держава, економіка: феноменологія взаємодії та розвитку PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 06 жовтня 2010, 11:32
Суспільство, держава, економіка: феноменологія взаємодії та розвитку

   Геєць В.М.

   Суспільство, держава, економіка: феноменологія взаємодії та розвитку / Валсрій Михайлович Геєць ; НАН України ; Ін-т екон. та прогнозув. НАН України. - К., 2009. - 864 с. : табл., рис.

   ISBN 978-966-02-54374

   Монографія є результатом міждисциплінарного дослідження проблем взаємодії та партнерства суспільства, держави й економіки, що є однією з фундаментальних ідей даної роботи. Автор, застосовуючи феноменологічний підхід, проаналізував і розкрив сутність існуючого в суспільстві, державі й економіці спільного та суперечливого і відповідно до цього визначена роль особистісно-людського фактора у їх трансформації, що дозволило розширити зміст процесів трансформації, враховуючи економічні та соціальні підходи й методи. Розкрито вплив глобалізації на внутрішній розвиток країни у взаємодії світового та національного з використанням стратагем співпраці. Обґрунтовано ендогенно орієнтовану модель розвитку, спираючись на яку можливо забезпечити новий його виток - до суспільства й економіки знань, що умотивовують креативність дій, без яких неможливо буде подолати бар'єри на шляху глибоких і непередбачуваних майбутніх змін в умовах, коли в суспільстві - політична нестабільність і конфлікт з економікою, а у самій економіці - дефіцит ресурсів і жорстка конкуренція; в природі - надмірне антропогенне навантаження і зміна клімату, а в психології, що є головним для життєдіяльності людини, - заміна традиційних причинно-наслідкових зв'язків неочікуваними новими, де віртуальне уявлення починає домінувати над реальним.

   Для вчених-фахівців, працівників органів державної влади, викладачів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів.

Останнє оновлення на Середа, 06 жовтня 2010, 11:33
 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Ресторанный практикум ГОСТИ НАВСЕГДА. Ч2
Соціальна економіка
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки