08 | 07 | 2020
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Географія: Навч. посіб. для старшокласників та абітурієнтів PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 28 вересня 2010, 11:02
Географія: Навч. посіб. для старшокласників та абітурієнтів

   Олійник Я.Б., Шищенко П.Г., Степаненко А.В., Масляк П.О.

   Географія: Навч. посіб. для старшокласників та абітурієнтів. Відповіді на всі питання нової програми. 5-те вид., перероб. і доп. — К.: Т-во «Знання», КОО, 2006. - 455 с.

   ISBN 966-620-212-3

   Навчальний посібник містить програму з географії для вступників на економічні, географічні та інші спеціальності вищих навчальних закладів, а також відповіді на кожне питання. Автори дають загальний географічний огляд земної кулі, детально розкривають зміст фізичної та економічної географії України. Значна увага приділяється висвітленню сучасної економічної і соціальної географії. Наводиться економіко-географічна характеристика 22 країн Євро­пи, Азії, Америки, Африки і Австралії. Посібник схвалено Міністерством освіти і науки Украї­ни. П'яте видання перероблене і доповнене.

   Розраховано на випускників шкіл, ліцеїв, гімназій, абітурієнтів, які складають вступний іспит з географії на економічні та географічні спеціальності вищих навчальних закладів, учителів, усіх, хто цікавиться географією.

Останнє оновлення на Вівторок, 28 вересня 2010, 11:05
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Позиционирование: битва за умы
Бизнес-план фирмы. Теория и практика
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки