19 | 04 | 2019
Головна Нові надходження книг Екоекономіка і ринок: подолання суперечностей
Останні виставки
Останні новини
Екоекономіка і ринок: подолання суперечностей PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 24 вересня 2010, 13:43
Екоекономіка і ринок: подолання суперечностей

   Туниця Ю. Ю.

   Екоекономіка і ринок: подолання суперечностей. К.: Знання, 2006. — 314 с ISBN 966-346-117-9

   Розглянуто сутність, проблеми та об'єктивні причини зароджен­ня й розвитку екологічної економіки як науки, за допомогою якої можна подолати суперечності між традиційними економічними та екологічними нормами. Показано, яким чином потрібно адаптувати до законів природи закони ринку загалом і правила маркетингу зокрема, щоб забезпечити виживання і сталий розвиток цивілізації, запобігти деградації природного довкілля під впливом економічної діяльності й водночас уникнути справедливої критики ринкової системи з боку екологічно свідомої громадськості. Доведено, що екологічна економіка стає важливою складовою економічної теорії та необхідним інструментом сучасної господарської практики, теоретико-методологічною базою для імплементації стратегії сталого розвитку в Україні.

   Для широкого кола наукових працівників і фахівців з еколого-економічних проблем розвитку, студентів та аспірантів, усіх, кого цікавлять проблеми збереження життя і поліпшення добробуту людини в здоровому природному середовищі.

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 вересня 2010, 13:43
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебный курс (ЭУК) «ОЦЕНКА СТОИМОСТИ НЕДВИЖИМОСТИ»
Сто найвідоміших українців
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки