25 | 07 | 2024
Науковцям
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність
Головна Інформація для читачів Завершився цикл практичних занять для студентів-першокурсників у бібліотеці
Останні виставки
Останні новини
Завершився цикл практичних занять для студентів-першокурсників у бібліотеці PDF Друк e-mail
Понеділок, 13 травня 2024, 10:46

Завершився цикл практичних занять для студентів-першокурсників у бібліотеці

Бібліотека завершила проведення циклу практичних занять зі здобувачами вищої освіти першого курсу всіх спеціальностей. Бібліотеку відвідали студенти спеціальностей: «Менеджмент», «Маркетинг», «Експертиза та митна справа», «Комп’ютерні науки», «Харчові технології та інженерія», «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», «Економіка», «Філологія», «Управління персоналом та економіка праці», «Бізнес-економіка», «Міжнародна економіка» та ін.

Бібліотекарі ознайомили їх із сайтом та електронною бібліотекою, репозитарієм, правилами пошуку літератури в електронному каталозі та складання списків джерел. Також студенти відправилися на екскурсію відділами бібліотеки, мали змогу переглянути і взяти цікаві книги додому на навчальному абонементі.

Такі заняття допоможуть студентам ефективно і швидко знаходити необхідну інформацію та розвинути навички, які знадобляться їм у подальшому навчанні і написанні наукових робіт.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Studio d A2. Deutsch als Fremdsprache
Адміністративно-юрисдикційна діяльність міліції громадської безпеки
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки