01 | 03 | 2024
Науковцям
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність
Головна Інформація для читачів Національний тиждень читання
Останні виставки
Останні новини
Національний тиждень читання PDF Друк e-mail
Четвер, 07 грудня 2023, 13:55

Національний тиждень читання

tyltymxbnfyyzgjcnth

З 4 до 10 грудня 2023 року триватиме Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».

Її мета — об'єднати суспільство довкола читання. Цьогоріч гасло тижня читання — «Бути своїми».

Як зазначають організатори — Український інститут книги, гасло означає зв’язок між поколіннями та демонструє силу єднання українців, згуртованих перед труднощами. «Ми віримо, що зорганізована акція стане прекрасною можливістю нагадати всім українцям про важливість читання як доступної та корисної практики дозвілля, професійного розвитку і соціальної адаптації», — наголошують в УІК.

Долучитися до акції може кожен охочий. Для цього впродовж 4-10 грудня 2023 року потрібно опублікувати в соцмережах допис чи декілька дописів про ваш читацький досвід: добірку улюблених історій, роздуми про важливість культури читання. Для дописів використовуйте хештеги #тижденьчитання2023 та #бутисвоїми та закликайте друзів долучатися до Всеукраїнського тижня читання, а також позначайте офіційні сторінки Українського Інституту Книги у соціальних мережах:

https://www.facebook.com/UkrainianBookInstitute

https://www.instagram.com/bookinstitute.ua

Упродовж Національного тижня читання відбудуться найрізноманітніші онлайн і офлайн події. Долучайтесь та слідкуйте за новинами!

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
«Фэйс-контроль». Правила назначения встреч, ведения переговоров и заключения сделок с VIP клиентами
Корупційні злочини (кримінально-правова характеристика)
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки