12 | 12 | 2023
Науковцям
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність
Головна Інформація для читачів 160 років від Дня народження Володимира Вернадського – першого президента Академії наук України
Останні виставки
Останні новини
160 років від Дня народження Володимира Вернадського – першого президента Академії наук України PDF Друк e-mail
Четвер, 09 березня 2023, 09:22

160 років від Дня народження Володимира Вернадського – першого президента Академії наук України

Володимир Іванович Вернадський

160 років тому - 12 березня 1863 року народився український філософ, природознавець, мислитель, засновник геохімії, біогеохімії, радіогеології, вчення про біосферу і космізм - академік Володимир Іванович Вернадський. Заслуги Вернадського перед Україною і всім світом важко перелічити. Вернадський - основоположник багатьох нових наук, творець революційного вчення про біосферу і ноосферу, організатор і перший президент Національної академії наук України.

Життя Володимира Івановича Вернадського було тісно пов'язане з Полтавщиною. Тут пройшли його дитячі роки. В селі Великі Шишаки на Полтавщині Вернадські мали садибу, куди майже щороку на літо приїздили всією родиною, історія якої пов'язана із знатним українським родом.

До цієї визначної дати на сайті бібліотеки у розділі «Моя рідна Полтавщина. Видатні діячі з Полтавщини» розміщено матеріал про життєвий шлях і наукові досягнення Володимира Івановича Вернадського. Запрошуємо ознайомитися з інформацією про великого вченого XX століття.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
ПСИХОЛОГИЯ И ПЕДАГОГИКА
Регіональна економіка: Теорія. Методи. Практика
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки