20 | 01 | 2019
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарійURAN

Facebook.com
Головна Нові надходження книг Неорганічна хімія
Останні виставки
Останні новини
Неорганічна хімія PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 27 травня 2010, 12:58
Неорганічна хімія

   Малиновський В.В., Нагорний П.Г.

   Неорганічна хімія: Навч. посібник для студ. спец. «Технологія харчування». - К.: Київ. нац. торг.-екон. ун-т, 2003 - 184 с

   Навчальний посібник охоплює всі розділи неорганічної хімії, що передбачені першим розділом програми з курсу «Неорганічна та аналітична хімія». У загальнотеоретичній частині викладено суть основних хімічних понять, стехіометричних законів та через рішення багатьох прикладів задач проілюстровано їх дію.

   Чільне місце у посібнику посідає хімія елементів. В ньому зроблено спробу застосування нової української хімічної номенклатури. Кожний розділ має великий набір задач, запитань та рівнянь хімічних реакцій для самостійного опрацювання, самоконтролю і контролю знань студентів викладачами.

   Для студентів напряму підготовки харчові технології та інженерія, професійного спрямування технологія харчування, ресторанна справа та сервіс, викладачів і тих, хто вивчає хімію.

Останнє оновлення на Четвер, 27 травня 2010, 13:07
 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Аудиотренинг Брайан Трейси «21 способ стать выдающимся менеджером»
Стратегическое управление
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки