28 | 05 | 2020
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Стратегічне управління PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 01 квітня 2010, 17:03
Стратегічне управління

   Довгань Л. Є., Каракай Ю. В., Артеменко Л. П.

   Стратегічне управління: Навчальний посібник. — К. : Центр учбової літератури, 2009. — 440 с

   ISBN 978-966-364-903-0.

   У навчальному посібнику розглядаються основні теоретично-концептуальні по­ложення та практичні приклади стратегічного управління.

   Надаються методика діагностики зовнішнього та внутрішнього середовищ, сучасні підходи до проведення стратегічного аналізу та діагностики потенціалу організації, поглиблено визначення конкурентної позиції і рівня конкурентоспроможності організації, розглянуто бенчмаркінг як інструмент вибору стратегічних альтернатив, наведена класифікація базових і конкурентних стратегій. Значну увагу приділено маркетинго­вим та інноваційним аспектам забезпечення конкурентоспроможності організації. Запропоновано підходи до використання стратегічного планування, реалізації стратегії і управління змінами в організації, розглянуті питання формування корпоративної культури, роль і значення стратегічного лідерства.

   Навчальний посібник розрахований па студентів економічних вузів і факультетів вищих навчальних закладів IIIIV рівнів акредитації, які навчаються за планами підготовки бакалаврів і магістрів відповідного фахового спрямування, для слухачів бізнес-шкіл, керівників усіх рівнів, які цікавляться проблемами та перспективами стратегічного розвитку підприємств і організацій.

Останнє оновлення на Четвер, 01 квітня 2010, 17:03
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Сага об ИКЕА
Еколого-економічні основи природокористування
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки