24 | 03 | 2019
Головна Нові надходження книг Стратегічне управління
Останні виставки
Останні новини
Стратегічне управління PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 01 квітня 2010, 17:03
Стратегічне управління

   Довгань Л. Є., Каракай Ю. В., Артеменко Л. П.

   Стратегічне управління: Навчальний посібник. — К. : Центр учбової літератури, 2009. — 440 с

   ISBN 978-966-364-903-0.

   У навчальному посібнику розглядаються основні теоретично-концептуальні по­ложення та практичні приклади стратегічного управління.

   Надаються методика діагностики зовнішнього та внутрішнього середовищ, сучасні підходи до проведення стратегічного аналізу та діагностики потенціалу організації, поглиблено визначення конкурентної позиції і рівня конкурентоспроможності організації, розглянуто бенчмаркінг як інструмент вибору стратегічних альтернатив, наведена класифікація базових і конкурентних стратегій. Значну увагу приділено маркетинго­вим та інноваційним аспектам забезпечення конкурентоспроможності організації. Запропоновано підходи до використання стратегічного планування, реалізації стратегії і управління змінами в організації, розглянуті питання формування корпоративної культури, роль і значення стратегічного лідерства.

   Навчальний посібник розрахований па студентів економічних вузів і факультетів вищих навчальних закладів IIIIV рівнів акредитації, які навчаються за планами підготовки бакалаврів і магістрів відповідного фахового спрямування, для слухачів бізнес-шкіл, керівників усіх рівнів, які цікавляться проблемами та перспективами стратегічного розвитку підприємств і організацій.

Останнє оновлення на Четвер, 01 квітня 2010, 17:03
 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Аудиотренинг Брайан Трейси «21 способ стать выдающимся менеджером»
Митна справа
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки