28 | 05 | 2022
Науковцям
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність
Головна Інформація для читачів Робота з інформаційними ресурсами інноваційної бібліотеки ПУЕТ
Останні виставки
Останні новини
Робота з інформаційними ресурсами інноваційної бібліотеки ПУЕТ PDF Друк e-mail
Четвер, 16 вересня 2021, 10:57

Робота з інформаційними ресурсами інноваційної бібліотеки ПУЕТ

Новий 2021-2022 навчальний рік для здобувачів вищої освіти  першого курсу Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» як завжди розпочався з вивчення дисципліни «Університетська освіта».

Так, 6 - 10 вересня 2021 року у стінах бібліотеки ПУЕТ відбулася зустріч першокурсників із директором Центру інформаційного забезпечення освітнього процесу Діденко Л. М. та бібліотекарями: Бакум Н. Г., Тимченко Л. О., Савченко О. О., Левошко Н. В.

Основним завданням було ознайомити студентів із бібліотекою та правилами користування нею, розповісти про особливості роботи з електронним каталогом, репозиторієм. Завітали до медіатеки, навчального й наукового абонементів, загальної читальної зали, дізналися про особливості бібліотечних послуг, які можуть бути в ньому отримані, та побачили багатий книжковий фонд бібліотеки ПУЕТ. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері. 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Венгерский за 6 недель
Интегрированные маркетинговые коммуникации предприятий на рынке гелиоэнергегического оборудования
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки