27 | 05 | 2020
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Основи технологій виробництва в галузях народного господарства PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 11 лютого 2010, 10:50
Основи технологій виробництва в галузях народного господарства

   Є. П. Желібо, М. А. Овраменко, В. М. Буслик, В. П. Пирч та ін.

   Основи технологій виробництва в галузях народного господарства: Навч. посібник. (2-ге видання зі змінами та доповненнями). К.: Кондор, 2009. — 520 с

   ISBN 978-966-351-262-4.

   У посібнику розглядаються загальні питання технології виробництва найважливіших галузей народного господарства та їх значення в со­ціально-економічному розвитку держави. Розкривається роль інновацій в техніко-економічному розвитку. Представлені найперспективніші техно­логічні процеси, що визначають науково-технічний прогрес. Розглянуто основні фактори, що впливають на якість продукції метрологія, стан­дартизація, сертифікація. Розкривається система організації виробництва та постановка продукції на виробництво. Дана характеристика сучасного стану енергетично-сировинної бази України та пріоритетні напрямки її розвитку. Розглянуті технології виробничо-господарських комплексів (гірничо-видобувного, паливно-енергетичного, машинобудівного, хімічного, транспорт­ного, деревообробного та агропромислового). Представлені технологічні схеми виробництв різних видів промислової продукції та їх апаратурне оформлення. Показаний вплив основних параметрів технологічних процесів на формування техніко-економічних показників виробництва.

   Навчальний посібник призначений для студентів економічних спеці­альностей ВУЗів і може бути використаний для слухачів курсів підви­щення кваліфікації та перепідготовки кадрів, а також практичних працівників контролюючих та фінансових органів.

   Навчальний посібник видається відповідно до навчального плану та з урахуванням розробок інших вузів, а також літературних джерел, наве­дених у посиланнях.

Останнє оновлення на Четвер, 11 лютого 2010, 10:51
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Ресторан. От идеи до первых чаевых
Теорія ймовірностей та математична статистика
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки