09 | 08 | 2020
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність

Контроль якості та безпечності харчової продукції
Головна Нові надходження до електронної бібліотеки Електронні змісти книг Прогнозування розвитку рекреації в Україні: соціально-економічний еквілібріум

Останні виставки
Останні новини
Прогнозування розвитку рекреації в Україні: соціально-економічний еквілібріум PDF Друк e-mail

Прогнозування розвитку рекреації в Україні: соціально-економічний еквілібріум

Шевченко Г. М.

Прогнозування розвитку рекреації в Україні: соціально-економічний еквілібріум :. – Суми: Університетська книга, 2017. – 336 с.

ISBN 978-966-680-826-7

У монографії висвітлюються актуальні теоретико-методологічні та науково-практичні питання, пов’язані з прогнозуванням врівноваженого розвитку рекреації в системі управління національною економікою. Досліджуються концептуальні положення «рекреаційного еквілібріуму» у соціально-економічному контексті його форсайт-прогнозування. Запропоновано конкретні рекомендації, зокрема, щодо інструментарію регулювання рекреаційної галузі відповідно до сценаріїв її зрівноваженого розвитку на основі результатів прогностичної оцінки в Україні.

Для дослідників у туристично-рекреадійній галузі економіки та з управління національним господарством, керівників і співробітників організацій і територіальних органів влади, аспірантів і студентів економічних та інших гуманітарних спеціальностей.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Тренинг? Почему системы корпоративного обучения не работают и как сделать их эффективными?
Закупівельна логістика
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки