09 | 08 | 2020
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність

Контроль якості та безпечності харчової продукції
Головна Нові надходження до електронної бібліотеки Електронні змісти книг Україна – Європа: проблеми адаптації у галузі приватного права

Останні виставки
Останні новини
Україна – Європа: проблеми адаптації у галузі приватного права PDF Друк e-mail

Україна – Європа: проблеми адаптації у галузі приватного права

Харитонов Є. О.

Україна – Європа: проблеми адаптації у галузі приватного права : монографія / Є. О. Харитонов. – Одеса : Фенікс, 2017. – 358 c.

ISBN 978-966-928-110-4

У книзі за допомогою теорії взаємодії правових систем досліджуються питання адаптації України до Європейської спільноти у галузі приватного права, передусім, у процесі євроінтеграції. Із врахуванням вітчизняного досвіду участі у інтеграційних процесах, а також завдань, що постають перед Україною у зв'язку з підписанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, розглядаються основні проблеми такої адаптації та можливі шляхи їхнього вирішення.

Для науковців, викладачів, докторантів та аспірантів юридичних ВНЗ, практикуючих правознавців. Може бути цікавою усім, хто цікавиться питаннями євроінтеграції у галузі права.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Кофеин для продавцов
Правова карта сучасного світу
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки