17 | 09 | 2019
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарій

URAN

Головна Нові надходження до електронної бібліотеки Стандартизація та сертифікація продукції та послуг

Останні виставки
Останні новини
Стандартизація та сертифікація продукції та послуг PDF Друк e-mail
Середа, 03 квітня 2019, 11:14

Стандартизація та сертифікація продукції та послуг

Семенов А. О.

Стандартизація та сертифікація продукції та послуг : навчально-методичний посібник для самостійного вивчення навчальної дисципліни студентами напряму підготовки 6.051401 «Біотехнологія» програми професійного спрямування «Біотехнологія»/спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» освітньої програми «Біотехнологія» ступеня бакалавра ПУЕТ / А. О. Семенов, Т. В. Сахно. – Полтава : ПУЕТ, 2017. – 88 с.

Мета вивчення навчальної дисципліни «Стандартизація та сертифікація продукції та послуг» полягає в тому, щоб озброїти студентів напряму підготовки «Біотехнологія» глибокими систематизованими знаннями в галузі загальних науково-технічних і практичних основ, засадних методологічних та організаційних положень стандартизації й сертифікації продукції, товарів і послуг в Україні та світі для досягнення при практичній маркетинговій діяльності високих кінцевих результатів.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Английский за 1 час. Аудиокурс английского языка
Хімія
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки