24 | 03 | 2019
Головна Нові надходження книг Експертиза товарів (практикум)
Останні виставки
Останні новини
Експертиза товарів (практикум) PDF Друк e-mail
Четвер, 09 листопада 2017, 09:50

Експертиза товарів (практикум)

Батутіна А. П., Ємченко І. В., Троякова А. О.

Експертиза товарів (практикум): Навч. посіб. 2-ге вид., стереот. - Львів: "Магнолія 2006", 2017. - 396 с

ISBN 978-966-2025-38-5 "Магнолія 2006"

Навчально-методичний посібник призначений для студентів, що навчаються за спеціальністю "Експертиза товарів та послуг", "Товарознавство та експертиза в митній справі", "Товарознавство та комерційна діяльність", ОКР "спеціаліст" та "магістр". У навчально-методичному посібнику систематизовано викладено матеріал згідно з типовою програмою. Структура посібника включає 17 тем, при вивчені яких передбачено виконання самостійної роботи, з метою самоперевірки знань матеріалу теми подані запитання. Для виконання лабораторних і практичних занять визначені види робіт за запропонованим варіантом і формою, що супроводжується поясненнями. До кожної теми є перелік нормативних і законодавчих джерел, рекомендованої літератури, додатків.

Текстовий матеріал окремих тем супроводжується таблицями, схемами, додатками, що сприяє більш ефективному засвоєнню матеріалу дисципліни.

 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Драйв. Завести сотрудников и достичь выдающихся результатов
Курортна справа
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки