08 | 07 | 2020
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Банківська справа PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Четвер, 02 квітня 2009, 13:15
Image

   Вовчак О.Д., Рущишин Н.М.

   Банківська справа: Навчальний посібник. - Львів: "Новий Світ-2000", 2008. - 560 с

   Підготовлений навчальний посібник знайомить зі змістом навчальної дисципліни "Банківська справа". Посібник включає теоретичний виклад тем курсу відповідно до навчальної програми. Для більш ефективного засвоєння студентами програмного матеріалу в кінці кожної теми наведено плани семінарських занять, питання для самостійного вивчення, тематику рефератів, тестові завдання, список рекомендованої літератури.

   З метою набуття практичних навичок з курсу у навчальному посібнику з кожної теми передбачені навчальні завдання. Посібник включає термінологічний словник ключових понять і термінів. У додатках поміщені зразки основних документів, що використовуються у банківській справі.

   Для студентів вищих навчальних закладів освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр з напряму підготовки "Економіка і підприємництво", аспірантів, фахівців в галузі банківської справи, фінансів, фінансового посередництва, слухачів післядипломної освіти.

Останнє оновлення на Четвер, 02 квітня 2009, 13:18
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Studio d A2. Deutsch als Fremdsprache
Організація туристичних подорожей та екскурсійної діяльності
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки