22 | 01 | 2021
Головна Нові надходження книг
Останні виставки
Останні новини
Теоретичні основи товарознавства PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 04 лютого 2009, 13:53

   Жук Ю.Т., Жук В.А., Гаврилишин В.В., Лукашов B.C., Кисляк Н.К., Орлова Н.Я.

   Теоретичні основи товарознавства: Підручник / За заг. ред. д.т.н., сн.с, проф. Ю.Т. Жука-Львів: Компакт-ЛВ,2009.-480 с

   У підручнику викладено загальні питання, що стосуються товарів. Розкри­ваються основні поняття товарознавства: товар в економічній системі, об'єкти і суб'єкти в діяльності з товаром, потреби і вимоги споживачів до товарів, забезпе­чення потреб споживачів споживними властивостями товарів на основі формування відповідного асортименту. В зв'язку з цим розглядається характеристика основних споживних властивостей, методи класифікації товарів і питання аналізу асортимен­ту за відповідними показниками. Розкривається методологія і методи визначення якості товару, збереження його під час руху на шляху від виробника до споживача. Значна увага приділена процесам, що відбуваються в товарах під впливом зовнішніх і внутрішніх чинників, способам консервування, пакування, зберігання та їх впливу на споживні властивості та товарні втрати. Приділена увага також і засобам інфор­мації про товар, маркуванню, інформаційним знакам і товаросупроводжувальним документам.

   Підручник призначено для студентів вищих навчальних закладів товарознав­чих напрямів підготовки, слухачів післядипломного навчання, спеціалістів-практиків, які мають справу з товаром і споживачів товарів.

Останнє оновлення на Середа, 04 лютого 2009, 13:53
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Карьера менеджера
Організація роботи адвокатури в Україні
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки