15 | 09 | 2019
Головна Нові надходження книг Науково-практичний коментар Кодексу України про адміністративні правопорушення
Останні виставки
Останні новини
Науково-практичний коментар Кодексу України про адміністративні правопорушення PDF Друк e-mail
П'ятниця, 25 березня 2016, 15:27

Науково-практичний коментар Кодексу України про адміністративні правопорушення

Науково-практичний коментар Кодексу України про адміністративні правопорушення, [текст] Станом на 20 січня 2016 р. / За заг. ред. С. В. Пєткова. — К. «Центр учбової літератури», 2016. — 552 с

ISBN 978-611-01-0364-0

У даному науково-практичному коментарі подано постатейний аналіз чинної редакції Кодексу України про адміністративні правопорушення з урахуванням останніх змін і доповнень станом на 20 січня 2016 року.

Особливу увагу приділено складам правопорушень, що зазнали змін в 2015-2016 p., a також новим складам правопорушень, запровадженим законодавцем в цей період. При підготовці коментаря широко використано положення профільних законів та підзаконних актів, які встановлюють вимоги та правила, порушення яких утворюють склади адміністративних правопорушень. У додатках до книги подано тексти актуальних інструкцій та положень, які встановлюють процедуру оформлення матеріалів про адмінправопорушення та розгляду справ про ці порушення окремими органами (посадовими особами), уповноваженими на їх розгляд.

Видання розраховано на суддів, прокурорів, адвокатів, посадових осіб органів, уповноважених вирішувати справи про адміністративні правопорушення, а також студентів, аспірантів і викладачів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів та усіх, хто цікавиться питаннями адміністративно-правової відповідальності за проступки у різних сферах суспільних відносин.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Реинжиниринг корпорации : Манифест революции в бизнесе
Медиапланирование. Теория и практика
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки