19 | 09 | 2019
Головна Нові надходження книг Науково-практичний коментар Цивільного процесуального кодексу України
Останні виставки
Останні новини
Науково-практичний коментар Цивільного процесуального кодексу України PDF Друк e-mail
П'ятниця, 25 березня 2016, 15:22

Науково-практичний коментар Цивільного процесуального кодексу України

Науково-практичний коментар Цивільного процесуального кодексу України, [текст] Станом на 20 січня 2016 р. / За заг. ред. Короєда С О. - К. : «Центр учбової літератури», 2016. - 528 с

ISBN 978-611-01-0781-5

У даному науково-практичному коментарі подано постатейний аналіз чинної редакції Цивільного процесуального кодексу України з урахуванням змін і доповнень.

Детально розглянуто усі 11 розділів коментованого Кодексу, особливу увагу приділено аналізу положень, присвячених позовному і наказному провадженням, а також новелам апеляційного і касаційного перегляду судових рішень та підставам і порядку перегляду судових рішень Верховним Судом України, виходячи з нової системи судоустрою України. Додаються тексти і витяги з текстів нормативно-правових актів з питань організації цивільного судочинства, а також рішення Конституційного Суду і постанови Пленуму Верховного Суду України, в яких узагальнено практику застосування судами окремих норм цивільного процесуального законодавства.

Видання розраховано на суддів та працівників суду, адвокатів, прокурорів, нотаріусів, студентів, аспірантів і викладачів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться питаннями організації і провадження судами справ в порядку цивільного судочинства.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
ПСИХОЛОГИЯ И ПЕДАГОГИКА
Финансы, денежное обращение и кредит
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки