19 | 11 | 2018
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки

Інституційний репозитарійURAN

Facebook.com
Головна Нові надходження книг Управління фінансовою санацією підприємств
Останні виставки
Останні новини
Управління фінансовою санацією підприємств PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Субота, 13 грудня 2008, 16:28

   Терещенко О. О.

   Управління фінансовою санацією підприємств:  Підруч­ник. К.: КНЕУ, 2006. — 552 с.

   У пропонованому підручнику комплексно розкрито теоретичні та методичні основи антикризового управління фінансами підприємств. Висвітлено актуальні питання, пов'язані з організацією управління фінансовою санацією та ризик-менеджменту. Розглянуто інструментарій діагностики фінансової кризи на під­приємстві, місце конфолінгу та санаційного аудиту в анти кризовому менеджме­нті, найважливіші екоиоміко-правовІ аспекти санації та банкрутства. Па конкре­тних прикладах показано порядок практичного використання різних інструментів антикризового управління, а також досліджено тактику кредиторів та власників у відносинах з фінансово неспроможними підприємствами. Значну увагу приділено механізмам зменшення інформаційної асиметрії між учасника­ми фінансових відносин, розробленню плану санації та контролю за його реалі­зацією.

   Для студентів, слухачів магістерських програм економічних вузів. Буде ко­рисний для бізнесменів, фінансових директорів, арбітражних керуючих, фінан­сових контролерів, внутрішніх аудиторів, менеджерів з управління ризиками, працівників банків, страхових компаній та консалтингових фірм.

Останнє оновлення на Субота, 13 грудня 2008, 16:28
 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Электронный учебный курс (ЭУК) «ОЦЕНКА СТОИМОСТИ НЕДВИЖИМОСТИ»
Основы туризма
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки