25 | 10 | 2020
Науковцям
ВДС бібліотеки
Послуги бібліотеки
Інституційний репозитарій

URAN

Академічна доброчесність

Контроль якості та безпечності харчової продукції
Головна Нові надходження до електронної бібліотеки Системний підхід і моделювання в наукових дослідженнях

Останні виставки
Останні новини
Системний підхід і моделювання в наукових дослідженнях PDF Друк e-mail
П'ятниця, 06 лютого 2015, 14:45

Системний підхід і моделювання в наукових дослідженнях   Системний підхід і моделювання в наукових дослідженнях [текст] : підручник. / За заг. ред. Бутка М. П. [М. П. Бутко, І. М. Бутко, М. Ю. Дітков-ськата ін.] —К. : «Центр учбової літератури», 2014. — 360 с
   ISBN 978-617-673-326-3

   Підручник призначено для підготовки магістрів з менеджменту, державного управління, інженерно-технічних спеціальностей через формування знань і навичок у сфері управління соціально-економічними системами. Значну увагу авторами приділено системним уявленням, системам і їх складовим, закономірностям систем, моделюванню систем, таким наукам як тектологія і синергетика.
   Підручник висвітлює поняття науки і наукової діяльності, надає класифікацію наук, форми і методи державного регулювання та управління у науковій діяльності, розглянуті поняття наукового дослідження, методологія наукових досліджень, етапи науково-дослідної роботи, методики проведення досліджень, та інноваційні процеси в державному управлінні.
   Підручник може бути корисним не лише для студентів та викладачів вищих навчальних закладів, а також для слухачів системи перепідготовки і підвищення кваліфікації, керівників і працівників органів виконавчої влади, посадових осіб органів місцевого самоврядування, а також усіх, хто цікавиться цією проблематикою.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Английский за 1 час. Аудиокурс английского языка
Дизайн работ в организациях. Психология труда и организационная психология
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки