24 | 03 | 2019
Головна Нові надходження книг Право соціального забезпечення України
Останні виставки
Останні новини
Право соціального забезпечення України PDF Друк e-mail
Середа, 22 жовтня 2014, 11:12

Право соціального забезпечення України   Право соціального забезпечення України : підруч. для студ. юрид. спец. вищ. навч. закл. / П. Д. Пилипенко, В. Я. Бурак, С. М. Синчук та ін. ; за ред. П. Д. Пилипенка. — 4-те вид., переробл. і доповн. — К. : Ін Юре, 2014. — 480 с.
   ISBN 978-966-313-500-7

   У підручнику на основі чинного законодавства України та відповідно до програми курсу «Право соціального забезпечення України» розглядаються питання правового регулювання соціального захисту громадян в Україні.
Крім загальнонаукових положень про предмет, метод, систему, принципи та функції права соціального забезпечення, окремі розділи підручника присвячено з'ясуванню соціальних ризиків, що лежать в основі права на соціальне забезпечення, соціальному страхуванню, особливостям пенсійного забезпечення, соціальним допомогам, пільгам та іншим видам і формам соціального забезпечення.
   Розраховано на студентів, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів, працівників органів праці та соціального захисту, всіх тих, хто цікавиться правом соціального забезпечення.

 
Бібліотечний консультант, натисніть що б розпочати розмову
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Грузинская кухня (кухни народов мира)
Організація роботи адвокатури в Україні
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки