16 | 09 | 2019
Головна Нові надходження книг Економіка природокористування
Останні виставки
Останні новини
Економіка природокористування PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Вівторок, 02 грудня 2008, 14:09

   Макарова Н.С., Гармідер Л.Д., Михальчук Л.В.

  Економіка природокористування: Навч. посібник. — К.: Центр учбової літератури, 2007 — 322 с.

   На сучасному етапі розвитку людства треба мати досвідчених спеціалістів у галузях екології й економіки, які б втілювали в життя принципи раціонального природокористування і створювали переду­мови для формування в населення елементів сучасного світогляду і розуміння важливості та необхідності ощадливого поводження себе в навколишньому природному середовищі.

  Навчальний посібник «Економіка природокористування» має на меті формування у студентів еколого-економічного світогляду та надання їм відповідних знань, які дозволять майбутнім фахівцям не лише визнача­ти рівень забруднення довкілля, величину завданої йому шкоди, але й вести ефективну цілеспрямовану роботу з його охорони і відновлення.

  Призначено для студентів економічних спеціальностей вищих на­вчальних закладів, викладачів та всіх, хто цікавиться питаннями еко­номіки природокористування.

Останнє оновлення на Вівторок, 02 грудня 2008, 14:10
 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Ресторанный практикум ГОСТИ НАВСЕГДА. Ч1
Інноваційний потенціал економіки України: теорія та практика формування, оцінювання і використання
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки