17 | 08 | 2019
Головна Нові надходження книг Корпоративна культура
Останні виставки
Останні новини
Корпоративна культура PDF Друк e-mail
Вівторок, 01 липня 2014, 15:03

Корпоративна культура   Г.М. Захарчин, H.IL Любомудрова, P.O. Винничук, Н.В. Смолінська
   Корпоративна культура: Навчальний посібник. - Львів: «Новий Світ - 2000», 2011.-342 [2] с.
   ISBN 978-966-418-176-8
   Розглянуто фундаментальні поняття корпоративної культури та її суть. Охарактеризовано структуру, види, функції та зовнішні атрибути корпоративної культури організації. Висвітлено роль і місце корпоративної культури в системі організації та гармонізації відносин між суб'єктами ринку. Відображено технологічні аспекти формування і розвитку корпоративної культури та взаємозв'язок корпоративної культури із системою управління персоналом. Досліджено вплив факторів на формування корпоративної культури і виділено особливу роль національного господарського менталітету в цьому процесі.Висвітлено питання, пов'язані із оцінюванням соціально-економічної ефективності корпоративної культури та вибором стратегії і тактики її формування.
   Запропоновано широкий спектр творчо-прикладних завдань, спрямованих на розвиток логічно-асоціативного мислення студентів.
   Для студентів, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів, наукової спільноти, менеджерів, господарників - всіх, небайдужих до загальнолюдських цінностей, традицій, взаємоповаги і високої відповідальності у діловому світі.

 
Google перекладач
Ukrainian Armenian Azerbaijani Belarusian Chinese (Simplified) English French Georgian German Italian Latvian Lithuanian Polish Russian Spanish Turkish
Ресторан. От идеи до первых чаевых
Риторика. Искусство публичного выступления
Банер
Оцініть якість обслуговування і компетентність співробітників бібліотеки